بهترین کلینیک فیزیوتراپی در تهران

قبل از معرفی بهترین کلینیک های فیزیوتراپی در تهران بهتر است با مزایای یک کلینیک فیزیوتراپی خوب آشنا شوید. با توجه به رشد روز افزون آسیب های عضلانی به دلیل سبک نادرست زندگی و به خصوص مشکلات و آسیب های ناشی از تمرینات و ورزش های نادرست در باشگاه های بدنسازی که اخیرا در بین جوانان رشد زیادی داشته است، فیزیوتراپی نقش پر رنگی را در جهت بهبود آسیب های ورزشی و عضلانی ایفا می کند.

علاوه بر این در بسیاری از موارد عدم تحرک و تغذیه نامناسب نیز در سالمندان باعث ضعف عضلات و ماهیچه ها و به وجود آمدن آسیب های مختلف در نواحی بدن می شود که برای درمان و بهبود این آسیب ها نیاز به تمرین همراه با برنامه ریزی زیر نظر فیزیوتراپ و استفاده از دستگاه های تخصصی فیزیوتراپی برای تقویت بافت های آسیب دیده، می باشد.

البته فیزیوتراپی در بسیاری از بیماری های خاص دیگر نیز نقش بسیار موثری در جهت بهبود و درمان ایفا می کند از جمله فیزیوتراپی سکته مغزی، فیزیوتراپی دیابت و … جهت دریافت مشاوره فیزیوتراپی می توانید با کلینیک فیزیوتراپی دایان تماس بگیرید.

مطمئنا اگر شما و یا یکی از اعضای خانوادتان نیاز به درمان فیزیوتراپی داشته باشد شما به عنوان یک عضو فعال سعی خواهید کرد تا بهترین و مناسب ترین سرویس های فیزیوتراپی را انتخاب و یا توصیه کنید.
اما با توجه به تعدد بسیار زیاد کلینیک های فیزیوتراپی در شهرهای مختلف به خصوص در شهر تهران شما چگونه می توانید یک کلینیک فیزیوتراپی “خوب” را به اطرافیان خود توصیه کنید و یا حتی خودتان از خدمان آن بهره مند شوید؟

در زیر به ۵ نکته بسیار مفید برای انتخاب یک کلینیک فیزیوتراپی اشاره خواهیم کرد تا شما بتوانید بهتر کلینیک فیزیوتراپی محلی مد نظر خود را انتخاب کنید:

 زمان کاری انعطاف پذیر و مناسب

اولین مرحله و اولین نکته در فیزیوتراپی اهمیت به بیماران است و نشانه مهم اهمیت به بیماران ارائه زمان کاری انعطاف پذیر است تا بیماران بتوانند به راحتی زمان مد نظر خود را بسته به زمان خودشان تنظیم کرده و برای پذیرش و درمان برای دریافت نوبت اقدام کنند.

کلینیک فیزیوتراپی دایان با ارائه زمان کاری منعطف در خدمت بیماران است ساعات کاری ما هر روزه به غیر از روزهای تعطیل از ساعت ۹ صبح تا ساعت ۱ بعد ظهر و از ساعت ۳ بعد ظهر تا ساعت ۹ شب خواهد بود.

۲- ارائه درمان در اتاق های اختصاصی با رعایت کامل حریم خصوصی

در فرآیند درمان به خصوص در فیزیوتراپی حریم خصوصی نقش بسیار مهمی در آرامش بیمار و آسودگی بیماران در بیان مشکلاتشان ایفا میکند، ممکن است در بسیار از بیمارستان هایی که تا به حال به آن ها مراجعه کرده باشید این مسئله برای شما آزار دهنده بوده است.

چرا چندین بیمار می بایست به طور همزمان در یک اتاق توسط پزشک معاینه شوند؟

یکی از خصوصیات کلینیک فیزیوتراپی خوب، درارائه اتاقک های خصوصی برای هر بیمار جهت درمان و انجام تمرینات ورزشی و رعایت حریم خصوصی بیماران خلاصه می شود.

با این روش علاوه بر اینکه بیمار احساس راحتی خاطر می کند، توانایی بیان مشکلات مختلف و دریافت مشورت از فیزیوتراپیست را بدون اینکه توسط شخص دیگری شنیده شود را خواهد داشت.

در حالی که در بسیاری از کلینیک های فیزیوتراپی اتاقک های اختصاصی وجود ندارد کلینیک فیزیوتراپی برای رفاه بیماران و مراجعین جهت درمان مناسب و حرفه ای از اتاقک های اختصاصی استفاده می کند.

۳- صورت حساب عادلانه

با توجه به شرایط بیمه ای و تعدد ارگان مختلف در ارائه خدمات بیمه های درمانی بعضی از این شرکت های بیمه ای هزینه دوره درمانی و جلسه ای فیزیوتراپی را پس از اتمام فرآیند درمانی پرداخت می کنند.

خدمات و صورت حساب عادلانه و اخلاقی یکی دیگر از مواردی است که یک کلینیک فیزیوتراپی خوب با مدیریت صحیح ارائه می دهد. چرا که در بعضی از مواقع فیزیوتراپیست ها با توجه به اینکه هزینه فیزیوتراپی را شرکت بیمه ای پرداخت می کند ممکن است خدمات با کیفیت پایین تری ارائه کرده و یا هزینه خدماتی را نسبتا بالاتر در نظر بگیرند.

کلینیک فیزیوتراپی دایان رعایت اصول اخلاقی در ارائه خدمات فیزیوتراپی را در آیین نامه اخلاقی خود تعریف کرده و در اجرای آن بسیار مصمم عمل خواهد کرد و این اصول را به کلیه کارمندان خود آموزش می دهد.

۴- فیزیوتراپیست های باتجربه و تایید شده

بخش اصلی و حائز اهمیت برای یک بیمار که به فیزیوتراپی مراجعه می کند دریافت خدمات درمانی است، منظور درمان و کاهش درد آسیب های به وجود آمده است که بیمار برای آن به فیزیوتراپی مراجعه کرده است.

انجام امور درمانی فیزیوتراپی علاوه بر تجربه نیازمند تحصیلات آکادمیک و به روز بودن در این حیطه به شمار می رود یک فیزیوتراپی می تواند مدارک ابتدایی و یا مدارک حرفه ای در زمینه فیزیوتراپی گذرانده باشد که تفاوت بسیار زیادی در نوع درمان خواهد داشت.

چرا که مدارک حرفه ای تر نیازمند گذراندن دوره های حرفه ای تر، بررسی گزینه ها و تعدد آسیب های بیشتر و در نتیجه توانایی بالاتر فیزیوتراپیست ها در ارائه خدمات خواهد بود و مطمئنا این مسئله موجب درمان بهتر بیمار می شود.

کلینیک فیزیوتراپی دایان با بهره گیری از کادر باتجربه و حرفه ای با مدارک معتبر داخلی و خارجی در این حوزه خدمات خود را به مراجعین ارائه می دهد. هدف ما رضایت بیماران است چرا که رضایت بیماران علاوه بر ایجاد رضایت در ما، باعث افزایش اعتبار کلینیک دایان نیز خواهد بود.

مواردی که در بالا نام برده شد از جمله مواردی است که یک کلینیک فیزیوتراپی را به عنوان یکی از بهترین کلینک های فیزیوتراپی در یک منطقه و حتی یک شهر معرفی می کند.

کلینیک فیزیوتراپی دایان تمامی سعی و تلاش خود را در جهت پیاده سازی کلیه موارد نام برده شده و حتی فراتر از آن به کار میگیرد تا در نهایت رضایت بیمار به صورت کامل جلب شود.

یکی دیگر از خدمات کلینیک ما فیزیوتراپی در منزل است که شاید برای شما و اطرافیانتان جذاب تر و مناسب تر باشد که برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره فیزیوتراپی میتوانید با ما تماس بگیرید.

کلینیک فیزیوتراپی دایان در شمال تهران و پاسداران، خیابان دولت واقع شده است.

1 دیدگاه

  1. فرشید سنایی گفت:

    سلام
    برای درمان میخچه پا هم می توانیم خدمتتان برسیم ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *