فیزیوتراپی مچ دست؛ آسیب مچ دست و درمان آن
۹ اسفند, ۱۳۹۷
درد مفصل ران و راه های درمان آن
۹ اسفند, ۱۳۹۷

 فیزیوتراپی در منزل یکی از شیوه های ارائه خدمات فیزیوتراپی است که بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

فیزیوتراپی در منزل تهران؛ شهرهایی مانند تهران که تردد و ترافیک بالایی دارند، این روش می تواند بسیار راحت تر و مناسب تر باشد در ادامه به بررسی این موضوع و فواید آن می پردازیم.

فیزیوتراپی در منزل تهران

با وجود مشغله‌های زیاد و زندگی شهرنشینی امکان بردن بعضی بیمارانی که توانای حرکتی کمی دارند به کلینیک فیزیوتراپی و توانبخشی بسیار مشکل شده است.

به همین دلیل فیزیوتراپی دایان تصمیم گرفته با ارائه خدمات توانبخشی و فیزیوتراپی در منزل این امر را برای بیماران تسهیل کند.

با ارائه خدمات فیزیوتراپی  شما می‌توانید خدماتی همانند فیزیوتراپی ، کاردرمانی ، ویزیت در منزل ، ماساژ در منزل ، گفتار درمانی و… را در منزلتان دریافت کنید.

بدون این که نیازی به مراجعه به مراکز درمانی و تحمل ترافیک و شلوغی‌های آزار دهنده باشید.

فیزیوتراپی منزل سالمندان

انتظار در صف‌های طولانی در کلینیک ها برای بیماران و سالمندان بسیار سخت است.

به گونه‌ای که افراد زیادی به دلیل صف‌های انتظار طولانی، در دریافت خدمات توانبخشی تعلل می‌کنند؛ اما با وجود ارائه خدمات توانبخشی و فیزیوتراپی در منزل نیازی به تحمل صف‌های طویل و طولانی نخواهید داشت.

فیزیوتراپی در منزل یکی از خدمات درمانی ارزشمند است که به بیماران ارائه می شود.

بسیاری از بیماران مبتلا به بیماری هایی مانند ام اس ، فلج مغزی ، سکته مغزی و یا افراد سالمند دچار درجاتی از مشکلات حرکتی هستند.

با دریافت خدمات فیزیوتراپی در خانه و محل زندگی شما نیاز به جابجایی بیمار و بروز مشکلات برای وی و اطرافیان نیز نبوده و بیمار می تواند براحتی در کنار اعضای خانواده خدمات فیزیوتراپی در منزل را دریافت کند.

فیزیوتراپی در منزل
فیزیوتراپی در منزل

فیزیوتراپیست در منزل شما

با اولین تماس شما متخصصین آقا و خانم در منزل بیمار حاضر می‌شوند و خدمات فیزیوتراپی ، توانبخشی ، کاردرمانی ، گفتار درمانی ، ماساژ درمانی  و … را ارائه می‌کنند.

با تماس با کلینیک فیزیوتراپی دایان می‌توانید کلیه خدمات مورد نیازتان را در کمترین زمان و با مناسب‌ترین هزینه دریافت کنید.

برای دریافت خدمات فیزیوتراپی در خانه فقط از متخصص فیزیوتراپی دارای تخصص و تجربه لازم کمک بگیرید تا بهترین نتیجه درمانی حاصل شود.

هدف از فیزیوتراپی در منزل چیست؟

دیدگاه منحصر به فرد فیزیوتراپیست از بیمار و شناخت ویژه اش از عملکرد و ساختار طبیعی بدن در کنار معاینه و ارزیابی دقیق به وی این توانایی را میدهد تا بیماران را در جهت رسیدن به اهدافی مانند پیشگیری از بیماری ها، تطابق افراد با محیط کار، افزایش کیفیت زندگی افراد، کاهش نیاز به برخی جراحی ها و درمان های دارویی طولانی مدت که عوارضی نیز درپی دارند، سوق دهند.

فیلم فواید ورزش سالمندان

خدمات فیزیوتراپی در منزل

انواع خدمات فیزیوتراپی در خانه جهت درمان دیسک کمر و گردن ، آسیب‌های مفصلی، پوکی استخوان ، صدمات نورولوژی، مانند ام اس ، پارکینسون ، گیلن باره ، فلج بلز صورت ، فلج مغزی و نخاعی و… از جمله خدمات کلینیک فیزیوتراپی دایان به ‌شمار می‌روند.

همچنین معالجه آسیب‌های اعصاب مرکزی و محیطی، فیزیوتراپی سکته مغزی ، آسیب های ورزشی، بیماری‌های روماتیسمی ، عضلانی، توان‌بخشی قلبی و تنفسی ، فیزیوتراپی زنان باردار ، کار درمانی و ماساژ در منزل از دیگر خدمات کلینیک فیزیوتراپی دایان می‌باشد.

هزینه فیزیوتراپی در منزل
فیزیوتراپی احتشامیه

ما می دانیم که مراجعه به کلینک های فیزیوتراپی برای همه افراد به خصوص سالمندان به دلیل شرایط سخت تردد در تهران، دشوار است.

فیزیوتراپیست در منزل

مراجعه به محیط و فضای تمیز و اختصاصی در کلینیک فیزیوتراپی لازم است اما برای همه اقشار راحت و یا حتی امکان پذیر نیست.

حتی اگر شما برای مراجعه به کلینیک هم مشکلی نداشته باشید و شرایط طاقت فرسای ترافیک را تحمل کنید باز هم روزهایی را پیش رو خواهید داشت که امکان مراجعه حضوری در کلینیک امکان پذیر نیست.

شاید از درد زیادی رنج می برید که بتوانید رانندگی کنید و یا از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنید و یا شاید هم شخصی برای مراقبت از فرزند نوزاد شما در خانه نیست!

مشکلات و سختی های زندگی و مشغله کاری می تواند در بعضی از روزها شما را بسیار درگیر کند.

مراجعه به کلینیک فیزیوتراپی برای شما سخت خواهد شد بنابراین ما خدمات فیزیوتراپی در منزل را برای راحتی و آرامش خیال شما به صورت حرفه ای ارائه می دهیم.

کلینیک فیزیوتراپی دایان، ارائه خدمات فیزیوتراپی در خانه و محل شما

چرا فیزیوتراپی در خانه تاثیر بیشتر و موثرتری دارد

۱) فیزیوتراپی می تواند با برنامه ی زندگی شما هماهنگ شود و نه با برنامه ی کلینیک

بیماران همیشه می گویند چیزی که مانع از دنبال کردن مداوم درمان های فیزیوتراپی آنها می شود، این است که زمان جلسات فیزیوتراپی را طوری تعیین کنند که هم با برنامه ی کلینیک و هم با برنامه ی زندگی پر مشغله یشان هماهنگ باشد.

وقتی از یک کلینیک درخواست جلسه ی فیزوتراپی در منزل را می کنید، می توانید زمان جلسات را در وقت های آزاد خودتان تعیین کنید، نه در وقت های آزاد کلینیک.

۲) فیزیوتراپیست می تواند بررسی کند که چه چیزی در اصل، در به وجود آمدن مشکل شما تاثیر دارد

ممکن است نیاز باشد که روشی که در آشپزخانه کار می کنید را تغییر دهید یا محل کارتان در خانه به درستی تنظیم نشده باشد.

شاید آن صندلی مورد علاقه تان یا تلویزیون خانه یتان در گوشه ی نامناسبی قرار داشته باشد.

وقتی فیزیوتراپیست وارد خانه شما می شود، می تواند محیط پیرامون شما را ارزیابی کند و عواملی که موقعیت های نامناسبی را برایتان ایجاد می کنند را مشخص کند.

پیشنهادهای آسانی که فیزیوتراپیست می تواند سریعا برای حل این مشکلات به شما بدهد، می تواند تغییراتی را در زندگی تان به وجود آورد که به روند بهبودی شما کمک کند.

۳) تمرین ها دقیقا در محلی به شما آموزش داده می شوند که شما آنها را انجام خواهید داد

محیط کلینیک ها به طور مناسبی برای فیزیوتراپی ترتیب داده شده است. اما چه اتفاقی می افتد وقتی شما به خانه برمی گردید و مجبورید این تمرین های مهم را در خانه تکرار کنید.

تعداد کمی از ما فضایی در خانه یشان دارند که شبیه محیط یک کلینیک است.

فیزیوتراپیستی که به خانه یتان می آید می تواند از آنچه در دسترس شماست استفاده کند و به شما آموزش دهد که چگونه تمرینات خود را در محیطی که باید آنها را انجام دهید، اجرا کنید.

یک فیزیوتراپیست با تجربه که بیماران را در منزل ویزیت می کند، می تواند مبلمان و محیط خانه ی شما را طوری تغییر دهد که دنبال کردن برنامه ی تمرینی شما برایتان آسان باشد و حداکثر تاثیر ممکن را داشته باشد.

۴) تمرینات شما به امور خانوادگی تبدیل می شود

اگر برای اجرای تمرینات خود نیاز به کمک دارید، اینکه پس از بازگشت به منزل به عزیزانتان توضیح دهید که چه کاری برایتان انجام دهند، برایتان مشکل خواهد بود.

هنگامی که فیزیوتراپیست شما به خانه یتان می آید، می توانید به راحتی آن افراد اصلی که می توانند در خانه به شما کمک کنند را همراه کنید و مطمئن باشید که آنها توسط متخصص آموزش می بینند.

۵) نیازی به رفت و آمد نخواهد بود – می توانید پس از جلسه ی درمانی استراحت کنید و به بدنتان فرصت ریکاوری بدهید
فیزیوتراپی منزل
فیزیوتراپی منزل

بعد از یک جلسه ی درمانی خوب، هیچ چیز بدتر از این نیست که تاثیر هر آنچه در آن جلسه انجام داده اید را با گیر کردن در ترافیک و تلاش برای عبور از میان جمعیت برای رسیدن به خانه از بین ببرید.

تصور کنید که قادرید به راحتی در خانه ی خود استراحت کنید تا حالتان بهتر شود.

شاید شما بخواهید از گرما استفاده کنید یا با یک کتاب خوب در جایی بنشینید و به بدن تان فرصت دهید که به بهترین شکل خود را ترمیم کند و بهترین تاثیرات را از تمرینات بگیرد.

دلایل بی شماری برای انجام فیزیوتراپی در خانه وجود دارد.

اکثر بیماران می گویند که تاثیر درمان هایی که در خانه انجام داده اند، از بین نرفته است و به احتمال زیاد شما هم بعد از انجام فیزیوتراپی در منزل همین را خواهید گفت.

یک قرار ملاقات رزرو کنید و روند ریکاوری را به روش درستی آغاز کنید!

کلینیک فیزیوتراپی ما متخصص فیزیوتراپی را به خانه ها می فرستد و مراقبت های مناسب را توسط فیزیوتراپیست های با تجربه ارائه می دهد.

اکنون برای رزرو وقت ملاقات خود اینجا را کلیک کنید.

بخش های مرتبط:

با مزایای فیزیوتراپی در منزل بیشتر آشنا شوید

فیزیوتراپی پاسداران، فیزیوتراپی آرتروز گردن ، کلینیک فیزیوتراپی خوب ، قیمت فیزیوتراپی در منزل ، فیزیوتراپی سکته مغزی ، فیزیوتراپی در بی اختیاری ادراری ، فیزیوتراپی در قلهک ، فیزیوتراپی محدوده خیابان دولت ، فیزیوتراپی محدوده دروس ، فیزیوتراپی در احتشامیه ، بهترین  فیزیوتراپی خیابان دولت ، هزینه فیزیوتراپی.

به اشتراک بگذارید

17 دیدگاه ها

 1. REZA گفت:

  سلام ..خسته نباشین…مررسی از سایت خوبتون

 2. سیما گفت:

  سلام
  فیزیوتراپی در منزل رو در کدوم مناطق تهران انجام میدید؟
  برای منطقه قلهک هم خدمات فیزیوتراپی در منزل ارائه میشه یا نه؟
  لطفا شرایطشو بگید ممنون

  • مهرداد محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر

   کلینیک فیزیوتراپی دایان در خیابان دولت تهران واقع شده و به مناطق شمال و شمال شرق تهران شامل: پاسداران، خیابان دولت، قیطریه، قلهک، احتشامیه و شریعتی و مناطق اطراف خدمات فیزیوتراپی در منزل را ارائه می دهد.
   برای مشاوره و اطلاعات بیشتر با کلینیک تماس بگیرید.
   شماره تماس ها: ۰۲۱۲۲۷۶۴۵۵۵ – ۰۹۱۲۸۳۴۰۵۳۶ – ۰۲۱۲۲۷۸۶۰۴۹

   با تشکر

 3. محسن گفت:

  سلام
  ممنون از مطالب مفید سایتتون
  ببخشید شما فیزیوتراپی در منزل برای محدوده مینی سیتی انجام میدید؟

 4. لیلا گفت:

  سلام ممنون از مطالب مفیدتون

 5. r گفت:

  سلام
  ممنون از مطالب مفیدتون
  شما فیزیوتراپی در منزل محدوده غرب تهران هم انجام میدید ؟

  • مهرداد محمدی گفت:

   سلام و عرض ادب
   با سپاس از پیام روحیه بخش شما
   بله حتما برای دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر با شماره های ۰۲۱۲۲۷۶۴۵۵۵ – ۰۹۱۲۸۳۴۰۵۳۶ – ۰۲۱۲۲۷۸۶۰۴۹ (کلینیک فیزیوتراپی دایان) تماس بگیرید.

 6. مرتضوی گفت:

  سلام وقت بخیر. فیزیوتراپ خانم جهت هوم ویزیت نیاز ندارید؟

 7. مهدی گفت:

  سلام
  وقت بخیر ببخشید شما محدوده غرب تهران فیزیوتراپی انجام می دهید؟

 8. علیرضا گفت:

  سلام خیلی ممنون از مطلب مفیدتون

 9. مهدی گفت:

  سلام
  ببخشید فیزیوتراپی در منزل محدوده غرب تهران نیز انجام می دید؟

 10. سارا گفت:

  سلام وقت به خیر
  شما فیزیوتراپی و کاردرمانی برای پارکینسون هم انجام میدید؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *