فیزیوتراپی در منزل

فیزیوتراپی در منزل
فیزیوتراپی در منزل
آنچه در این مقاله میخوانید
آنچه در این مقاله میخوانید

فیزیوتراپی در منزل یکی از شیوه های ارائه خدمات فیزیوتراپی است که این روزها بخصوص در دوران شیوع ویروس کرونا بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

تیم فیزیوتراپی دایان به شما جهت افزایش حرکت، قدرت و کاهش درد کمک خواهد کرد.

فیزیوتراپیست های ما جهت رفاه حال بیماران، تمامی تجهیزات مورد نیاز برای درمان را، به منزل بیمار انتقال می دهند. فیزیوتراپی در منزل تخصص ماست.

با توجه به تعداد بالای ویزیت ها یک تیم مجرب از فیزیوتراپیست های خانم و آقا برای ارائه خدمات فیزیوتراپی در منزل را تشکیل داده ایم.

فیزیوتراپی در منزل تهران ؛ شهرهایی مانند تهران که تردد و ترافیک بالایی دارند، این روش می تواند بسیار راحت تر و مناسب تر باشد در ادامه به بررسی این موضوع، مزایا و کاربردهای آن می پردازیم.

فیزیوتراپی در منزل در تهران توسط متخصصین فیزیوتراپی آقا و خانم در کلینیک فیزیوتراپی دایان ارائه می شود، جدول هزینه های فیزیوتراپی در منزل 1401 در این مقاله درج شده است. شماره تماس کلینیک جهت دریافت نوبت و مشاوره 02122786049

فیزیوتراپی در منزل تهران

با وجود مشغله‌های زیاد و زندگی شهرنشینی امکان انتقال بعضی از بیمارانی که توانای حرکتی کمی دارند به کلینیک فیزیوتراپی و توانبخشی بسیار مشکل شده است.

به همین دلیل کلینیک فیزیوتراپی دایان تصمیم گرفته است با ارائه خدمات توانبخشی و فیزیوتراپی در منزل این امر را برای بیماران تسهیل کند.

در کلینیک ما شما می‌توانید خدماتی همانند فیزیوتراپی ، کاردرمانی ، ویزیت در منزل ، ماساژ در منزل ، گفتار درمانی و… را در خانه خودتان، بدون این که نیازی به مراجعه به مراکز درمانی و تحمل ترافیک و شلوغی‌های آزار دهنده داشته باشید را دریافت کنید.

فیزیوتراپی سالمندان در منزل

فیزیوتراپی سالمندان در منزل

انتظار در صف‌های طولانی در کلینیک ها برای بیماران و سالمندان بسیار سخت است.

به گونه‌ای که افراد زیادی به دلیل صف‌های انتظار طولانی، در دریافت خدمات توانبخشی تعلل می‌کنند؛ اما با وجود ارائه خدمات توانبخشی و فیزیوتراپی در منزل نیازی به تحمل صف‌های طویل و طولانی نخواهید داشت.

فیزیوتراپی در منزل یکی از خدمات درمانی ارزشمند است که به بیماران ارائه می شود.

بسیاری از بیماران مبتلا به بیماری هایی مانند ام اس ، فلج مغزی ، سکته مغزی و یا افراد سالمند دچار درجاتی از مشکلات حرکتی هستند.

با دریافت خدمات فیزیوتراپی در خانه و محل زندگی شما نیاز به جابجایی بیمار و بروز مشکلات برای وی و اطرافیان نیز نبوده و بیمار می تواند براحتی در کنار اعضای خانواده خدمات فیزیوتراپی در منزل را دریافت کند.


بیشتر بخوانید : فیزیوتراپی سالمندان


چرا فیزیوتراپی در منزل تاثیر بیشتری دارد

1- فیزیوتراپی می تواند با برنامه زندگی شما هماهنگ شود و نه با برنامه کلینیک

بیماران همیشه می گویند چیزی که مانع از دنبال کردن مداوم درمان های فیزیوتراپی آنها می شود، این است که زمان جلسات فیزیوتراپی را طوری تعیین کنند که هم با برنامه کلینیک و هم با برنامه زندگی پر مشغله آنها هماهنگ باشد.

وقتی از یک کلینیک درخواست جلسه فیزوتراپی در منزل را می کنید، می توانید زمان جلسات را در وقت های آزاد تعیین کنید، نه در وقت های آزاد کلینیک.

2- بررسی علت های اصلی مشکل و آسیب به وجود آمده در منزل

ممکن است نیاز باشد که روشی که در آشپزخانه کار می کنید را تغییر دهید یا محل کارتان در خانه به درستی تنظیم نشده باشد.

شاید آن صندلی مورد علاقه یا تلویزیون در گوشه نامناسبی قرار داشته باشد.

وقتی فیزیوتراپیست وارد منزل شما می شود، می تواند محیط پیرامون را ارزیابی و عواملی که موقعیت های نامناسبی را برایتان ایجاد می کنند را مشخص کند.

پیشنهادهای آسانی که فیزیوتراپیست می تواند سریعا برای حل این مشکلات به شما بدهد، می تواند تغییراتی را در زندگی به وجود آورد که به روند بهبودی شما بسیار کمک کند.

3- آموزش تمرین های فیزیوتراپی، در منزل

محیط کلینیک ها به طور مناسبی برای فیزیوتراپی ترتیب داده شده است. اما چه اتفاقی می افتد وقتی شما به خانه برمی گردید و مجبورید این تمرین های مهم را در خانه تکرار کنید.

تعداد کمی از ما فضایی در خانه دارند که شبیه محیط یک کلینیک است.

متخصص فیزیوتراپی در منزل می تواند از آنچه در دسترس شماست استفاده کند و به شما آموزش دهد که چگونه تمرینات خود را در محیطی که باید آنها را انجام دهید، اجرا کنید.

یک فیزیوتراپیست با تجربه که بیماران را در منزل ویزیت می کند، می تواند مبلمان و محیط خانه شما را طوری تغییر دهد که انجام برنامه تمرینی برایتان آسان باشد و حداکثر تاثیر ممکن را داشته باشد.

4- تمرینات شما به امور خانوادگی تبدیل می شود

اگر برای اجرای تمرینات خود نیاز به کمک دارید، اینکه پس از بازگشت به منزل به عزیزانتان توضیح دهید که چه کاری برایتان انجام دهند، برایتان مشکل خواهد بود.

هنگامی که فیزیوتراپیست شما به خانه یتان می آید، می توانید به راحتی آن افراد اصلی که می توانند در خانه به شما کمک کنند را همراه کنید و مطمئن باشید که آنها توسط متخصص آموزش می بینند.

ترافیک رفت و آمد در تهران
ترافیک تهران

5- نیازی به رفت و آمد نخواهد بود

تصور کنید که قادرید به راحتی در خانه خود استراحت کنید تا حالتان بهتر شود.

شاید بخواهید از گرما استفاده کنید یا با یک کتاب خوب در جایی بنشینید و به بدن تان فرصت دهید که به بهترین شکل خود را ترمیم کند و بهترین تاثیرات را از تمرینات بگیرد.

دلایل بی شماری برای انجام فیزیوتراپی در منزل وجود دارد.

اکثر بیماران می گویند که تاثیر درمان هایی که در منزل انجام داده اند، از بین نرفته است و به احتمال زیاد شما هم بعد از انجام فیزیوتراپی در منزل همین را خواهید گفت.

فیزیوتراپیست در منزل شما

با اولین تماس شما متخصصین آقا و خانم در منزل بیمار حاضر می‌شوند و خدمات فیزیوتراپی ، توانبخشی ، کاردرمانی ، گفتار درمانی ، ماساژ درمانی  و … را ارائه می‌کنند.

با تماس با کلینیک فیزیوتراپی دایان می‌توانید کلیه خدمات مورد نیازتان را در کمترین زمان و با مناسب‌ترین هزینه دریافت کنید.

برای دریافت خدمات فیزیوتراپی در منزل فقط از متخصص فیزیوتراپی دارای تخصص و تجربه لازم کمک بگیرید تا بهترین نتیجه درمانی حاصل شود.

هدف از فیزیوتراپی در منزل چیست؟

دیدگاه منحصر به فرد فیزیوتراپیست از بیمار و شناخت ویژه از عملکرد و ساختار طبیعی بدن در کنار معاینه و ارزیابی دقیق به وی این توانایی را میدهد تا بیماران را در جهت رسیدن به اهدافی مانند پیشگیری از بیماری ها، تطابق افراد با محیط کار، افزایش کیفیت زندگی افراد، کاهش نیاز به برخی جراحی ها و درمان های دارویی طولانی مدت که عوارضی نیز درپی دارند، سوق دهند.

خدمات فیزیوتراپی در منزل

انواع خدمات فیزیوتراپی در خانه جهت درمان:

از جمله خدمات کلینیک فیزیوتراپی دایان به ‌شمار می‌روند.

همچنین معالجه:

از دیگر خدمات کلینیک فیزیوتراپی دایان می‌باشد.

فیزیوتراپی زانو در منزل

هزینه فیزیوتراپی در منزل

طبق آخرین مصوبه انجمن فیزیوتراپی ایران در سال 1401 قیمت فیزیوتراپی در منزل به شرح زیر می باشد:

در کلانشهرهامبلغتوضیحات
فیزیوتراپی یک ناحیه471 هزار تومانهر جلسه
فیزیوتراپی دو ناحیه561 هزار تومانهر جلسه
فیزیوتراپی چهار ناحیه742 هزار تومانهر جلسه
فیزیوتراپی تنفسی426 هزار تومانهر جلسه

توجه داشته باشید که در صورت انجام درمان های تکمیلی جدول زیر و یا هر نوع درمان اضافه دیگری مبلغ به هزینه درمان اضافه می گردد.

شرح خدمتمبلغتوضیحات
ارزیابی23 هزار تومانیک بار برای هر دوره درمانی
لیزر درمانی73 هزار تومانهر جلسه هر ناحیه
سی پی ام CPM73 هزار تومانهر جلسه هر ناحیه
تمرین درمانی42 هزار و 500 تومانهر جلسه
درمان دستی42 هزار و 500 تومانهر جلسه
ماساژ درمانی42 هزار و 500 تومانهر جلسه
سوزن خشک یا درای نیدلینگ63 هزار تومانهر جلسه
درای نیدلینگ با تحریک الکتریکی78 هزار تومانهر جلسه
تیپینگ100 هزار تومانهر جلسه هر ناحیه

محاسبه قیمت در شرایط مختلف برای هر بیمار متفاوت است لطفا برای آگاهی بیشتر و دریافت مشاوره در خصوص هزینه های فیزیوتراپی در منزل با شماره تلفن های 02122786049 یا 09128340536 (کلینیک فیزیوتراپی دایان) تماس بگیرید.

۵ مورد از بهترین فواید فیزیوتراپی در منزل

با گذشت زمان هم بیماران و هم درمانگران بیشتر از فواید فیزیوتراپی در خانه آگاه می شوند.

در این مقاله درباره پنج مورد از فواید اصلی فیزیوتراپی در منزل برای شهروندان صحبت خواهیم کرد و نشان خواهیم داد که این روش چگونه سطح عمومی ارائه خدمات سلامت را ارتقا بخشیده است.

1- فوایدی که این روش برای ایمنی هر شخص دارد

مزیت اصلی فیزیوتراپی در منزل امنیت است زیرا زحمت حمل و نقل فرد مجروح یا احتمالاً مضطرب (از خانه تا کلینیک فیزیوتراپی یا بیمارستان و بازگشت به منزل) را حذف می کند.

برای بیمارانی که درد شدیدی دارند حضور در قرار ملاقات بسیار سخت است؛ به خصوص برای مشاوره های آخر هفته.

همیشه داستان هایی را می شنویم از این که چگونه افراد به خاطر درد برای حضور در کلینیک کارهای غیر عادی را انجام دادند، مثلاً با وجود درد زیاد با حرکات غیرعادی ماشین شان را پاک کرده اند.

همچنین می‌شنویم که بیماران با این که به علت گردن درد هنگام رانندگی قادر به چک کردن نقاط کور نبوده‌اند، برای رسیدن به کلینیک رانندگی کرده اند.

امروزه فیزیوتراپی در منزل به دلیل این ملاحظات امنیتی تا حد زیادی محبوبیت پیدا کرده است.

مزایای اصلی فیزیوتراپی در منزل

2- ارزیابی‌های دقیق تر

ارزیابی زیربنای فیزیوتراپی و اساس درمان بیمار است و در صورتی که به درستی انجام نشود تمام فرضیات اشتباه خواهد بود و ریکاوری شما بیشتر به تعویق خواهد افتاد.

این مثال را در نظر بگیرید، اگر بیمار بگوید “من فکر می کنم تشک موجب کمر دردم شده است”، فیزیوتراپیستی که در کلینیک کار می کند، مجبور خواهد بود ظاهر و ویژگی‌های رختخواب را در ذهن خود تصور کند اما طی یک جلسه فیزیوتراپی در منزل فیزیوتراپیست می تواند بی معطلی تشک، فنرها و بالشهای تختخواب را دقیق بررسی کرده و سریع تعیین کند که آیا رختخواب خوب است یا باید تعویض شود.

اما اگر در کلینیک فیزیوتراپیست به اشتباه فرض کند که تشک مناسب است و تعویض آن را پیشنهاد نکند قبل از انجام هرگونه اقدامی جهت درمان، احتمال جراحت کمر بیشتر می شود.

3- راحتی بیشتر

برای مشکلات حرکتی متوسط تا شدید، افراد مجروح می خواهند در خانه راحت باشند و بیرون نروند.

اما در این موارد و حتی در مواردی که جراحات زیاد شدید نیستند و ملاقات در کلینیک فیزیوتراپی خطر زیادی ندارد، چرا از خدمات فیزیوتراپی در خانه استفاده نکنیم؟

دریافت خدمات فیزیوتراپی در منزل برای تمام بیماران آسان تر و راحت تر است.

پس یک متخصص را به خانه نیاورید تا به راحتی شما را در خانه درمان کند؟

راحتی بیشتر با فیزیوتراپی در منزل
راحتی بیشتر با فیزیوتراپی در منزل

4- دسترسی یکسان برای افراد معلول

متاسفانه بسیاری از افراد معلول  قادر به حضور در کلینیک های معمولی نیستند.

حتی در بسیاری از کشورهای پیشرفته که تلاش می کنند خدمات را به تمام شهروندان ارائه دهند، امروزه بسیاری از ساختمان های بزرگ برای افراد معلول مناسب نیستند.

اگرچه پله ها و فضاهای کوچک ممکن است برای اکثر افراد مشکلی ایجاد نکند اما اگر با یک صندلی چرخدار حرکت می‌کنید موانع بزرگی هستند.

اولین چیزی که صاحبان کلینیک ها هنگام تاسیس کلینیک در ذهن خود دارند دسترس پذیری کلینیک از لحاظ فیزیکی است.

فیزیوتراپی در خانه مشکلات دسترسی را آسان می کند زیرا بیماران در محیط آشنای خانه‌شان کنترل بیشتری دارند و بهتر می توانند حرکت کنند.

فیزیوتراپی در منزل برای معلولین

5- کاهش هزینه ها

برای ارائه خدمات در خانه انگیزه های مالی وجود دارد و حتی درمانگران نیز از فواید بسیاری منتفع خواهند شد.

اما کلینیکی که با یک مدیریت خوب خدمات خود را در خانه ارائه میدهد، هزینه های کمتری دارد و به درمانگران خود این امکان را می دهد که یک شغل متناسب با سبک زندگی شان داشته باشند، مثلا یک زندگی کم استرس تر که تعادل مناسب‌تری بین خانواده، شغل و اهداف اجتماعی ایجاد می کند.

کلینیک دایان با ایجاد شبکه ای از درمانگران فیزیوتراپی که خدمات مشاوره و درمان را در خانه ارائه می دهند، تلاش دارد در زمینه ارائه خدمات فیزیوتراپی در منزل پیشرو باشد.


بیشتر بخوانید : 7 مزیت فیزیوتراپی در منزل


لطفاً با گذاشتن کامنت نظرات خود را با ما در میان بگذارید و اگر به خدمات فیزیوتراپی در منزل نیاز دارید با شماره های ما تماس بگیرید و یک نوبت ملاقات تنظیم کنید.

سوالات متداول فیزیوتراپی در منزل

سوالات متداول فیزیوتراپی در منزل
فیزیوتراپی در منزل چیست؟

فیزیوتراپی در منزل یکی از شیوه های ارائه خدمات فیزیوتراپی است که متخصص با حضور در منزل خدمات فیزیوتراپی و توانبخشی را ارائه می کند.

چه روش های درمانی استفاده می شود؟

سوزن خشک (درای نیدلینگ)، ماساژ درمانی، درمان دستی، تمرین درمانی، لیزر درمانی بخشی از خدمات فیزیوتراپی در منزل هستند.

خدمات فیزیوتراپی در منزل شامل چه مواردی می شود؟

انواع خدمات فیزیوتراپی در خانه جهت درمان دیسک کمر و گردن ، آسیب‌های مفصلی، پوکی استخوان ، صدمات نورولوژی، مانند ام اس ، پارکینسون ، گیلن باره ، فلج بلز صورت ، فلج مغزی و نخاعی و… از جمله خدمات کلینیک فیزیوتراپی دایان به ‌شمار می‌روند.
همچنین معالجه آسیب‌های اعصاب مرکزی و محیطی، فیزیوتراپی سکته مغزی ، آسیب های ورزشی، بیماری‌های روماتیسمی ، عضلانی، توان‌بخشی قلبی و تنفسی ، فیزیوتراپی زنان باردار ، کار درمانی و ماساژ در منزل از دیگر خدمات کلینیک فیزیوتراپی دایان می‌باشد.

فواید فیزیوتراپی در منزل چیست؟

فیزیوتراپی در منزل مزایا و کاربردهای متعددی را برای افراد دارد از جمله راحتی و جلوگیری از رفت و آمدهای اضافه.

برای دریافت این خدمات در تهران با چه شماره ای تماس بگیرم؟

شما در هر جایی از تهران که حضور دارید پس از تماس و دریافت نوبت حضوری همکاران ما با توجه به جنسیت درخواست دهنده فیزیوتراپیست خانم و یا آقا را به منزل شما اعزام می کنند. شماره تماس های ما جهت دریافت نوبت 02122786049 – 09128340536

برای دریافت خدمات فیزیوتراپی در منزل خانم یا آقا در تهران و کرج با کلینیک فیزیوتراپی دایان تماس بگیرید.

شماره تماس های کلینیک فیزیوتراپی دایان جهت دریافت نوبت حضوری : 02122786049 – 09128340536

5 1 امتیازدهی
امتیازدهی

بفرست برای کسی که نیاز داره ببینه . . .

بیشتر در این رابطه بخوانید

آخرین مقالات در فیزیوتراپی دایان

عضویت
اطلاع دهی برای
guest

34 نظرات
قدیمی‌ترین
جدیدترین
بارخورد درون خطی
نمایش همه دیدگاه‌ها
REZA
REZA
4 سال قبل

سلام ..خسته نباشین…مررسی از سایت خوبتون

سیما
سیما
4 سال قبل

سلام
فیزیوتراپی در منزل رو در کدوم مناطق تهران انجام میدید؟
برای منطقه قلهک هم خدمات فیزیوتراپی در منزل ارائه میشه یا نه؟
لطفا شرایطشو بگید ممنون

مهرداد محمدی
مهرداد محمدی
مدیریت
پاسخ دادن  سیما
4 سال قبل

سلام وقت بخیر

کلینیک فیزیوتراپی دایان در خیابان دولت تهران واقع شده و به مناطق شمال و شمال شرق تهران شامل: پاسداران، خیابان دولت، قیطریه، قلهک، احتشامیه و شریعتی و مناطق اطراف خدمات فیزیوتراپی در منزل را ارائه می دهد.
برای مشاوره و اطلاعات بیشتر با کلینیک تماس بگیرید.
شماره تماس ها: 02122764555 – 09128340536 – 02122786049

با تشکر

محسن
محسن
4 سال قبل

سلام
ممنون از مطالب مفید سایتتون
ببخشید شما فیزیوتراپی در منزل برای محدوده مینی سیتی انجام میدید؟

فیزیوتراپی دایان
فیزیوتراپی دایان
ویرایشگر
پاسخ دادن  محسن
4 سال قبل

سلام
ممنون از محبت شما.
بله برای کلیه مناطق تهران فیزیوتراپی در منزل انجام میشود.

لیلا
لیلا
4 سال قبل

سلام ممنون از مطالب مفیدتون

r
r
4 سال قبل

سلام
ممنون از مطالب مفیدتون
شما فیزیوتراپی در منزل محدوده غرب تهران هم انجام میدید ؟

مهرداد محمدی
مهرداد محمدی
مدیریت
پاسخ دادن  r
4 سال قبل

سلام و عرض ادب
با سپاس از پیام روحیه بخش شما
بله حتما برای دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر با شماره های 02122764555 – 09128340536 – 02122786049 (کلینیک فیزیوتراپی دایان) تماس بگیرید.

مرتضوی
مرتضوی
3 سال قبل

سلام وقت بخیر. فیزیوتراپ خانم جهت هوم ویزیت نیاز ندارید؟

فیزیوتراپی دایان
فیزیوتراپی دایان
ویرایشگر
پاسخ دادن  مرتضوی
3 سال قبل

سلام وقت بخیر
لطفا رزومه خود را ایمیل بفرمایید.
dayanphysicaltherapy@gmail.com

مهدی
مهدی
3 سال قبل

سلام
وقت بخیر ببخشید شما محدوده غرب تهران فیزیوتراپی انجام می دهید؟

فیزیوتراپی دایان
فیزیوتراپی دایان
ویرایشگر
پاسخ دادن  مهدی
3 سال قبل

با سلام دوست عزیز
خدمات فیزیوتراپی در منزل برای محدوده غرب تهران نیز انجام می شود.

علیرضا
علیرضا
3 سال قبل

سلام خیلی ممنون از مطلب مفیدتون

مهدی
مهدی
3 سال قبل

سلام
ببخشید فیزیوتراپی در منزل محدوده غرب تهران نیز انجام می دید؟

فیزیوتراپی دایان
فیزیوتراپی دایان
ویرایشگر
پاسخ دادن  مهدی
3 سال قبل

با سلام
فیزیوتراپی در منزل برای کلیه مناطق تهران انجام می شود.

سارا
سارا
3 سال قبل

سلام وقت به خیر
شما فیزیوتراپی و کاردرمانی برای پارکینسون هم انجام میدید؟

فیزیوتراپی دایان
فیزیوتراپی دایان
ویرایشگر
پاسخ دادن  سارا
3 سال قبل

سلام
بله انجام می شود.
جهت اطلاعات بیشتر مطلب فیزیوتراپی در پارکینسون را مطالعه بفرمایید.

زارع
زارع
3 سال قبل

سلام وقت بخیر برای سینه(ریه) فیزیوتراپی می خواستم دستگاه هم می خواد؟

فیزیوتراپی دایان
فیزیوتراپی دایان
ویرایشگر
پاسخ دادن  زارع
3 سال قبل

با سلام
نوع فیزیوتراپی ریه و دستگاه مورد استفاده برای آن کاملا بستگی به نوع بیماری دارد.

مهدی
مهدی
3 سال قبل

بسیار عالی

سیما شیرازی
سیما شیرازی
2 سال قبل

سلام وارد صفحه تماس با ما شدم توی سایت و دیدم که آدرس کلینیک فیزیوتراپی دایان خورده خیابان دولت که میشه شمال شرق تهران، میخواستم ببینم اگر نیاز به خدمات فیزیوتراپی سکته مغزی در غرب داشته باشیم انجام میدید یا نه؟

فیزیوتراپی دایان
فیزیوتراپی دایان
ویرایشگر
پاسخ دادن  سیما شیرازی
2 سال قبل

با سلام دوست عزیز
بله در مناطق غرب تهران نیز انجام می شود.

راحله
راحله
2 سال قبل

اقا و خانم دکتر واقعا فوق العاده با سواد، با تجربه و خوش اخلاق هستند
ممنون از پرسنل خوب فیزیوتراپی دایان

فیزیوتراپی دایان
فیزیوتراپی دایان
ویرایشگر
پاسخ دادن  راحله
2 سال قبل

خانم یزدانی ممنون از نظر محبت آمیز شما 🙏🌹

زهره
زهره
2 سال قبل

تشکر از کادر حرفه ای و مجرب کلینیک دایان بخصوص رفتار حرفه ای عزیزان در حضور همزمان فیزیوتراپ خانم و آقا که در در تامین رضایت مراجعین بسیار مفید واقع شده است

فیزیوتراپی دایان
فیزیوتراپی دایان
ویرایشگر
پاسخ دادن  زهره
2 سال قبل

تشکر از پیام محبت آمیز شما

پویا
پویا
2 سال قبل

👍🌺🌸

ali reza mohandez
ali reza mohandez
2 سال قبل

سلام خیلی ممنون از مطالب عالی شما

میلادفلاح
میلادفلاح
2 سال قبل

بله دارای مدرک بینا المللی هستم وکارباسگته مغزی وماساژهای فیزیوتراپی انجام میدم ۰۹۹۰۷۱۰۵۵۷۹فلاح منزل شما

trackback
فیزیوتراپی ماساژ درمانی زانو و مزایای آن - کلینیک فیزیوتراپی دایان
1 سال قبل

[…] بیشتر بخوانید : فیزیوتراپی در منزل […]

رویا
رویا
6 ماه قبل

فضای بسیار دلنشین و گرم .بسیار حاذق و با تجربه.من یک دوره درمانیم رو اینجا گذروندم و واقعا نتیجه گرفتم.تیم بسیار مهربان و باحوصله ی هستن.

مهرداد محمدی
مهرداد محمدی
مدیریت
پاسخ دادن  رویا
6 ماه قبل

سلام و درود.
از طرف تیم کلینیک فیزیوتراپی دایان قدردان کلام زیبای شما هستیم و برای شما آرزوی موفقیت و سلامتی می کنیم.

فیزیوتراپی دایان
فیزیوتراپی دایان
مدیریت
پاسخ دادن  مهرداد محمدی
4 ماه قبل

بسیار ممنون

فیزیوتراپی دایان
فیزیوتراپی دایان
مدیریت
پاسخ دادن  رویا
4 ماه قبل

ممنون از انرزی مثبت و نگاه پرمهرتون

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.