جلوگیری از جراحی زانو یا لگن
جلوگیری از جراحی زانو یا لگن
۱۵ شهریور, ۱۳۹۹
درمان پارگی رباط صلیبی قدامی بدون جراحی
درمان پارگی رباط صلیبی بدون جراحی
۱۵ شهریور, ۱۳۹۹

 فیزیوتراپی در منزل یکی از شیوه های ارائه خدمات فیزیوتراپی است که بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

فیزیوتراپی در منزل تهران؛ شهرهایی مانند تهران که تردد و ترافیک بالایی دارند، این روش می تواند بسیار راحت تر و مناسب تر باشد در ادامه به بررسی این موضوع و فواید آن می پردازیم.

فیزیوتراپی در منزل تهران

با وجود مشغله‌های زیاد و زندگی شهرنشینی امکان بردن بعضی بیمارانی که توانای حرکتی کمی دارند به کلینیک فیزیوتراپی و توانبخشی بسیار مشکل شده است.

به همین دلیل فیزیوتراپی دایان تصمیم گرفته با ارائه خدمات توانبخشی و فیزیوتراپی در منزل این امر را برای بیماران تسهیل کند.

با ارائه خدمات فیزیوتراپی  شما می‌توانید خدماتی همانند فیزیوتراپی ، کاردرمانی ، ویزیت در منزل ، ماساژ در منزل ، گفتار درمانی و… را در منزلتان دریافت کنید.

بدون این که نیازی به مراجعه به مراکز درمانی و تحمل ترافیک و شلوغی‌های آزار دهنده باشید.

فیزیوتراپی منزل سالمندان

انتظار در صف‌های طولانی در کلینیک ها برای بیماران و سالمندان بسیار سخت است.

به گونه‌ای که افراد زیادی به دلیل صف‌های انتظار طولانی، در دریافت خدمات توانبخشی تعلل می‌کنند؛ اما با وجود ارائه خدمات توانبخشی و فیزیوتراپی در منزل نیازی به تحمل صف‌های طویل و طولانی نخواهید داشت.

فیزیوتراپی در منزل یکی از خدمات درمانی ارزشمند است که به بیماران ارائه می شود.

بسیاری از بیماران مبتلا به بیماری هایی مانند ام اس ، فلج مغزی ، سکته مغزی و یا افراد سالمند دچار درجاتی از مشکلات حرکتی هستند.

با دریافت خدمات فیزیوتراپی در خانه و محل زندگی شما نیاز به جابجایی بیمار و بروز مشکلات برای وی و اطرافیان نیز نبوده و بیمار می تواند براحتی در کنار اعضای خانواده خدمات فیزیوتراپی در منزل را دریافت کند.

فیزیوتراپی در منزل
فیزیوتراپی در منزل

فیزیوتراپیست در منزل شما

با اولین تماس شما متخصصین آقا و خانم در منزل بیمار حاضر می‌شوند و خدمات فیزیوتراپی ، توانبخشی ، کاردرمانی ، گفتار درمانی ، ماساژ درمانی  و … را ارائه می‌کنند.

با تماس با کلینیک فیزیوتراپی دایان می‌توانید کلیه خدمات مورد نیازتان را در کمترین زمان و با مناسب‌ترین هزینه دریافت کنید.

برای دریافت خدمات فیزیوتراپی در خانه فقط از متخصص فیزیوتراپی دارای تخصص و تجربه لازم کمک بگیرید تا بهترین نتیجه درمانی حاصل شود.

هدف از فیزیوتراپی در منزل چیست؟

دیدگاه منحصر به فرد فیزیوتراپیست از بیمار و شناخت ویژه اش از عملکرد و ساختار طبیعی بدن در کنار معاینه و ارزیابی دقیق به وی این توانایی را میدهد تا بیماران را در جهت رسیدن به اهدافی مانند پیشگیری از بیماری ها، تطابق افراد با محیط کار، افزایش کیفیت زندگی افراد، کاهش نیاز به برخی جراحی ها و درمان های دارویی طولانی مدت که عوارضی نیز درپی دارند، سوق دهند.

فیلم فواید ورزش سالمندان

خدمات فیزیوتراپی در منزل

انواع خدمات فیزیوتراپی در خانه جهت درمان دیسک کمر و گردن ، آسیب‌های مفصلی، پوکی استخوان ، صدمات نورولوژی، مانند ام اس ، پارکینسون ، گیلن باره ، فلج بلز صورت ، فلج مغزی و نخاعی و… از جمله خدمات کلینیک فیزیوتراپی دایان به ‌شمار می‌روند.

همچنین معالجه آسیب‌های اعصاب مرکزی و محیطی، فیزیوتراپی سکته مغزی ، آسیب های ورزشی، بیماری‌های روماتیسمی ، عضلانی، توان‌بخشی قلبی و تنفسی ، فیزیوتراپی زنان باردار ، کار درمانی و ماساژ در منزل از دیگر خدمات کلینیک فیزیوتراپی دایان می‌باشد.

هزینه فیزیوتراپی در منزل
فیزیوتراپی احتشامیه

ما می دانیم که مراجعه به کلینک های فیزیوتراپی برای همه افراد به خصوص سالمندان به دلیل شرایط سخت تردد در تهران، دشوار است.

فیزیوتراپیست در منزل

مراجعه به محیط و فضای تمیز و اختصاصی در کلینیک فیزیوتراپی لازم است اما برای همه اقشار راحت و یا حتی امکان پذیر نیست.

حتی اگر شما برای مراجعه به کلینیک هم مشکلی نداشته باشید و شرایط طاقت فرسای ترافیک را تحمل کنید باز هم روزهایی را پیش رو خواهید داشت که امکان مراجعه حضوری در کلینیک امکان پذیر نیست.

شاید از درد زیادی رنج می برید که بتوانید رانندگی کنید و یا از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنید و یا شاید هم شخصی برای مراقبت از فرزند نوزاد شما در خانه نیست!

مشکلات و سختی های زندگی و مشغله کاری می تواند در بعضی از روزها شما را بسیار درگیر کند.

مراجعه به کلینیک فیزیوتراپی برای شما سخت خواهد شد بنابراین ما خدمات فیزیوتراپی در منزل را برای راحتی و آرامش خیال شما به صورت حرفه ای ارائه می دهیم.

کلینیک فیزیوتراپی دایان، ارائه خدمات فیزیوتراپی در خانه و محل شما

چرا فیزیوتراپی در خانه تاثیر بیشتر و موثرتری دارد

۱) فیزیوتراپی می تواند با برنامه ی زندگی شما هماهنگ شود و نه با برنامه ی کلینیک

بیماران همیشه می گویند چیزی که مانع از دنبال کردن مداوم درمان های فیزیوتراپی آنها می شود، این است که زمان جلسات فیزیوتراپی را طوری تعیین کنند که هم با برنامه ی کلینیک و هم با برنامه ی زندگی پر مشغله یشان هماهنگ باشد.

وقتی از یک کلینیک درخواست جلسه ی فیزوتراپی در منزل را می کنید، می توانید زمان جلسات را در وقت های آزاد خودتان تعیین کنید، نه در وقت های آزاد کلینیک.

۲) فیزیوتراپیست می تواند بررسی کند که چه چیزی در اصل، در به وجود آمدن مشکل شما تاثیر دارد

ممکن است نیاز باشد که روشی که در آشپزخانه کار می کنید را تغییر دهید یا محل کارتان در خانه به درستی تنظیم نشده باشد.

شاید آن صندلی مورد علاقه تان یا تلویزیون خانه یتان در گوشه ی نامناسبی قرار داشته باشد.

وقتی فیزیوتراپیست وارد خانه شما می شود، می تواند محیط پیرامون شما را ارزیابی کند و عواملی که موقعیت های نامناسبی را برایتان ایجاد می کنند را مشخص کند.

پیشنهادهای آسانی که فیزیوتراپیست می تواند سریعا برای حل این مشکلات به شما بدهد، می تواند تغییراتی را در زندگی تان به وجود آورد که به روند بهبودی شما کمک کند.

۳) تمرین ها دقیقا در محلی به شما آموزش داده می شوند که شما آنها را انجام خواهید داد

محیط کلینیک ها به طور مناسبی برای فیزیوتراپی ترتیب داده شده است. اما چه اتفاقی می افتد وقتی شما به خانه برمی گردید و مجبورید این تمرین های مهم را در خانه تکرار کنید.

تعداد کمی از ما فضایی در خانه یشان دارند که شبیه محیط یک کلینیک است.

فیزیوتراپیستی که به خانه یتان می آید می تواند از آنچه در دسترس شماست استفاده کند و به شما آموزش دهد که چگونه تمرینات خود را در محیطی که باید آنها را انجام دهید، اجرا کنید.

یک فیزیوتراپیست با تجربه که بیماران را در منزل ویزیت می کند، می تواند مبلمان و محیط خانه ی شما را طوری تغییر دهد که دنبال کردن برنامه ی تمرینی شما برایتان آسان باشد و حداکثر تاثیر ممکن را داشته باشد.

۴) تمرینات شما به امور خانوادگی تبدیل می شود

اگر برای اجرای تمرینات خود نیاز به کمک دارید، اینکه پس از بازگشت به منزل به عزیزانتان توضیح دهید که چه کاری برایتان انجام دهند، برایتان مشکل خواهد بود.

هنگامی که فیزیوتراپیست شما به خانه یتان می آید، می توانید به راحتی آن افراد اصلی که می توانند در خانه به شما کمک کنند را همراه کنید و مطمئن باشید که آنها توسط متخصص آموزش می بینند.

۵) نیازی به رفت و آمد نخواهد بود – می توانید پس از جلسه ی درمانی استراحت کنید و به بدنتان فرصت ریکاوری بدهید
فیزیوتراپی منزل
فیزیوتراپی منزل

بعد از یک جلسه ی درمانی خوب، هیچ چیز بدتر از این نیست که تاثیر هر آنچه در آن جلسه انجام داده اید را با گیر کردن در ترافیک و تلاش برای عبور از میان جمعیت برای رسیدن به خانه از بین ببرید.

تصور کنید که قادرید به راحتی در خانه ی خود استراحت کنید تا حالتان بهتر شود.

شاید شما بخواهید از گرما استفاده کنید یا با یک کتاب خوب در جایی بنشینید و به بدن تان فرصت دهید که به بهترین شکل خود را ترمیم کند و بهترین تاثیرات را از تمرینات بگیرد.

دلایل بی شماری برای انجام فیزیوتراپی در خانه وجود دارد.

اکثر بیماران می گویند که تاثیر درمان هایی که در خانه انجام داده اند، از بین نرفته است و به احتمال زیاد شما هم بعد از انجام فیزیوتراپی در منزل همین را خواهید گفت.

۵ مورد از بهترین فواید فیزیوتراپی در منزل

فیزیوتراپیست هایی که خدمات فیزیوتراپی را در خانه ارائه میدهند، برخلاف فیزیوتراپیست های سنتی که معمولاً در محیط‌های کلینیک کار می‌کنند، می‌توانند با حضور در منزل بیمار مشاوره و خدمات لازم را  ارائه دهند.

با گذشت زمان هم بیماران و هم درمانگران بیشتر از فواید فیزیوتراپی در خانه آگاه می شوند.

در این مقاله درباره پنج مورد از فواید اصلی فیزیوتراپی در منزل برای شهروندان صحبت خواهیم کرد و نشان خواهیم داد که این روش چگونه سطح عمومی ارائه خدمات سلامت را ارتقا بخشیده است.

 1- فوایدی که این روش برای ایمنی هر شخص دارد

مزیت اصلی فیزیوتراپی در منزل امنیت است زیرا زحمت حمل و نقل فرد مجروح یا احتمالاً  مضطرب (از خانه تا کلینیک فیزیوتراپی یا بیمارستان و بازگشت به منزل) را حذف می کند.

برای بیمارانی که درد شدیدی دارند حضور در قرار ملاقات بسیار سخت است؛ به خصوص برای مشاوره های آخر هفته.

همیشه داستان هایی را می شنویم از این که چگونه افراد به خاطر درد برای حضور در کلینیک کارهای غیر عادی را انجام دادند، مثلاً با وجود درد زیاد با حرکات غیرعادی ماشین شان را پاک کرده اند.

همچنین می‌شنویم که بیماران با این که به علت گردن درد هنگام رانندگی قادر به چک کردن نقاط کور نبوده‌اند، برای رسیدن به کلینیک رانندگی کرده اند.

امروزه فیزیوتراپی در منزل به دلیل این ملاحظات امنیتی تا حد زیادی محبوبیت پیدا کرده است.

اگرچه بیمارانی که سعی می‌کند به هر نحوی در کلینیک حاضر شوند، به خاطر ثابت قدم بودن شان قابل ستایش هستند اما حقیقت این است که رانندگی کردن از خانه تا کلینیک و از کلینیک تا خانه خطرناک است و می‌تواند منجر به تصادفات جدی و مرگبار شود.

وقتی روز و زمان قرار ملاقات مشخص شد، فیزیوتراپیست برای انجام بررسی های دقیق و درمان جراحت به خانه شما خواهد آمد.

ایمنی بیمار با فیزیوتراپی در منزل

۲- ارزیابی‌های دقیق تر

ارزیابی زیربنای فیزیوتراپی و اساس درمان بیمار است و در صورتی که به درستی انجام نشود تمام فرضیات اشتباه خواهد بود و ریکاوری شما بیشتر به تعویق خواهد افتاد.

این مثال را در نظر بگیرید، اگر بیمار بگوید “من فکر می کنم تشک موجب کمر دردم شده است”، فیزیوتراپیستی که در کلینیک کار می کند، مجبور خواهد بود ظاهر و ویژگی‌های رختخواب را در ذهن خود تصور کند اما طی یک جلسه فیزیوتراپی در منزل فیزیوتراپیست می تواند بی معطلی تشک، فنرها و بالشهای تختخواب را دقیق بررسی کرده و سریع تعیین کند که آیا رختخواب خوب است یا باید تعویض شود.

اما اگر در کلینیک فیزیوتراپیست به اشتباه فرض کند که تشک مناسب است و تعویض آن را پیشنهاد نکند قبل از انجام هرگونه اقدامی جهت درمان، احتمال جراحت کمر بیشتر می شود.

۳- راحتی

برای مشکلات حرکتی متوسط تا شدید، افراد مجروح می خواهند در خانه راحت باشند و بیرون نروند.

اما در این موارد و حتی در مواردی که جراحات زیاد شدید نیستند و ملاقات در کلینیک فیزیوتراپی خطر زیادی ندارد، چرا از خدمات فیزیوتراپی در خانه استفاده نکنیم؟

دریافت خدمات فیزیوتراپی در منزل برای تمام بیماران آسان تر و راحت تر است.

مخصوصاً برای والدینی که کودکان کوچکی دارند، حتی حضور در یک جلسه ساده نیز هیچگاه ساده نخواهد بود.

کودکان در کلینیک یا دیگر مکان های نا آشنا خیلی زود مشوش می شوند و استرس بسیار بیشتری را برای هر کسی که در آنجاست ایجاد می کنند.

در این شرایط بازه توجه فیزیوتراپیست  کم شده و موجب کاهش کیفیت ارزیابی، درمان و نتایج خواهد شد.

بیماران انگیزه شان را از دست میدهند و وقتی کودکان می بینند که پدر و مادرشان نمی توانند کارهای عادی را انجام دهند یا در بهترین شرایط با مشقت بسیار قادر به انجام آنها هستند، ناامیدی شان بیشتر و بیشتر می‌شود.

پس چرا کسی را به خانه نیاورید تا به راحتی شما را در خانه درمان کند؟

راحتی بیشتر با فیزیوتراپی در منزل

۴- دسترسی یکسان برای افراد معلول

متاسفانه بسیاری از افراد معلول  قادر به حضور در کلینیک های معمولی نیستند.

حتی در بسیاری از کشورهای پیشرفته که تلاش می کنند خدمات را به تمام شهروندان ارائه دهند، امروزه بسیاری از ساختمان های بزرگ برای افراد معلول مناسب نیستند.

اگرچه پله ها و فضاهای کوچک ممکن است برای اکثر افراد مشکلی ایجاد نکند اما اگر با یک صندلی چرخدار حرکت می‌کنید موانع بزرگی هستند.

اولین چیزی که صاحبان کلینیک ها هنگام تاسیس کلینیک در ذهن خود دارند دسترس پذیری کلینیک از لحاظ فیزیکی است.

متاسفانه نرخ کرایه ها بالاست و بسیاری از کلینیک های فیزیوتراپی مجبور می شوند به حاشیه شهرها یا به میان مغازه های کوچک و شلوغ بروند.

این شرایط تعداد موانع و خطرات احتمالی موجود قبل از ورود به کلینیک را بیشتر می‌کند.

فیزیوتراپی در خانه مشکلات دسترسی را آسان می کند زیرا بیماران در محیط آشنای خانه‌شان کنترل بیشتری دارند و بهتر می توانند حرکت کنند.

فواید فیزیوتراپی در منزل

۵- کاهش هزینه ها

برای ارائه خدمات در خانه انگیزه های مالی وجود دارد و حتی درمانگران نیز از فواید بسیاری منتفع خواهند شد.

با وجود هزینه های ثابت و عدم اطمینان از درآمدها، گرداندن یک کلینیک فیزیوتراپی پر هزینه است.

 متاسفانه این هزینه ها در طول تعطیلات و دوره‌هایی که مراجعات کمتری صورت می‌گیرد نیز ادامه خواهد داشت.

اما کلینیکی که با یک مدیریت خوب خدمات خود را در خانه ارائه میدهد، هزینه های کمتری دارد و به درمانگران خود این امکان را می دهد که یک شغل متناسب با سبک زندگی شان داشته باشند، مثلا یک زندگی کم استرس تر که تعادل مناسب‌تری بین خانواده، شغل و اهداف اجتماعی ایجاد می کند.

کلینیک دایان با ایجاد شبکه ای از درمانگران فیزیوتراپی که خدمات مشاوره و درمان را در خانه ارائه می دهند، تلاش دارد در زمینه ارائه خدمات فیزیوتراپی در منزل پیشرو باشد.

لطفاً با گذاشتن کامنت نظرات خود را با ما در میان بگذارید و اگر به خدمات فیزیوتراپی در منزل نیاز دارید با شماره های ما تماس بگیرید و یک نوبت ملاقات تنظیم کنید.

یک قرار ملاقات رزرو کنید و روند ریکاوری را به روش درستی آغاز کنید!

کلینیک فیزیوتراپی ما متخصص فیزیوتراپی را به خانه ها می فرستد و مراقبت های مناسب را توسط فیزیوتراپیست های با تجربه ارائه می دهد.

اکنون برای رزرو وقت ملاقات خود اینجا را کلیک کنید.

سوالات متداول فیزیوتراپی در منزل

سوالات متداول فیزیوتراپی در منزل
فیزیوتراپی در منزل
فیزیوتراپی در منزل چیست؟

فیزیوتراپی در منزل یکی از شیوه های ارائه خدمات فیزیوتراپی است که در شهرهایی مانند تهران که تردد و ترافیک بالایی دارند در حال گسترش است.
در این روش فیزیوتراپیست با حضور در خانه افراد خدمات فیزیوتراپی و توانبخشی را در محیط امن خانه ارائه می کند.

خدمات فیزیوتراپی در منزل شامل چه مواردی می شود؟

انواع خدمات فیزیوتراپی در خانه جهت درمان دیسک کمر و گردن ، آسیب‌های مفصلی، پوکی استخوان ، صدمات نورولوژی، مانند ام اس ، پارکینسون ، گیلن باره ، فلج بلز صورت ، فلج مغزی و نخاعی و… از جمله خدمات کلینیک فیزیوتراپی دایان به ‌شمار می‌روند.
همچنین معالجه آسیب‌های اعصاب مرکزی و محیطی، فیزیوتراپی سکته مغزی ، آسیب های ورزشی، بیماری‌های روماتیسمی ، عضلانی، توان‌بخشی قلبی و تنفسی ، فیزیوتراپی زنان باردار ، کار درمانی و ماساژ در منزل از دیگر خدمات کلینیک فیزیوتراپی دایان می‌باشد.

فواید فیزیوتراپی در منزل چیست؟

برای آگاهی از فواید فیزیوتراپی در منزل و مطالعه جزئیات کامل آن لطفا به سایت مراجعه کنید.
کلیه فواید این روش در مقاله توضیح داده شده است.

برای دریافت این خدمات در تهران با چه شماره ای تماس بگیرم؟

شما در هر جایی از تهران که حضور دارید پس از تماس و دریافت نوبت حضوری همکاران ما با توجه به جنسیت درخواست دهنده فیزیوتراپیست خانم و یا آقا را به منزل شما اعزام می کنند. شماره تماس های ما جهت دریافت نوبت ۰۲۱۲۲۷۶۴۵۵۵ – ۰۲۱۲۲۷۸۶۰۴۹ – ۰۹۱۲۸۳۴۰۵۳۶.

بخش های مرتبط:

فیزیوتراپی پاسداران، فیزیوتراپی آرتروز گردن ، کلینیک فیزیوتراپی خوب ، قیمت فیزیوتراپی در منزل ، فیزیوتراپی سکته مغزی ، فیزیوتراپی در بی اختیاری ادراری ، فیزیوتراپی در قلهک ، فیزیوتراپی محدوده خیابان دولت ، فیزیوتراپی محدوده دروس ، فیزیوتراپی در احتشامیه ، بهترین  فیزیوتراپی خیابان دولت ، هزینه فیزیوتراپی.

به اشتراک بگذارید

27 دیدگاه ها

 1. REZA گفت:

  سلام ..خسته نباشین…مررسی از سایت خوبتون

 2. سیما گفت:

  سلام
  فیزیوتراپی در منزل رو در کدوم مناطق تهران انجام میدید؟
  برای منطقه قلهک هم خدمات فیزیوتراپی در منزل ارائه میشه یا نه؟
  لطفا شرایطشو بگید ممنون

  • مهرداد محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر

   کلینیک فیزیوتراپی دایان در خیابان دولت تهران واقع شده و به مناطق شمال و شمال شرق تهران شامل: پاسداران، خیابان دولت، قیطریه، قلهک، احتشامیه و شریعتی و مناطق اطراف خدمات فیزیوتراپی در منزل را ارائه می دهد.
   برای مشاوره و اطلاعات بیشتر با کلینیک تماس بگیرید.
   شماره تماس ها: ۰۲۱۲۲۷۶۴۵۵۵ – ۰۹۱۲۸۳۴۰۵۳۶ – ۰۲۱۲۲۷۸۶۰۴۹

   با تشکر

 3. محسن گفت:

  سلام
  ممنون از مطالب مفید سایتتون
  ببخشید شما فیزیوتراپی در منزل برای محدوده مینی سیتی انجام میدید؟

 4. لیلا گفت:

  سلام ممنون از مطالب مفیدتون

 5. r گفت:

  سلام
  ممنون از مطالب مفیدتون
  شما فیزیوتراپی در منزل محدوده غرب تهران هم انجام میدید ؟

  • مهرداد محمدی گفت:

   سلام و عرض ادب
   با سپاس از پیام روحیه بخش شما
   بله حتما برای دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر با شماره های ۰۲۱۲۲۷۶۴۵۵۵ – ۰۹۱۲۸۳۴۰۵۳۶ – ۰۲۱۲۲۷۸۶۰۴۹ (کلینیک فیزیوتراپی دایان) تماس بگیرید.

 6. مرتضوی گفت:

  سلام وقت بخیر. فیزیوتراپ خانم جهت هوم ویزیت نیاز ندارید؟

 7. مهدی گفت:

  سلام
  وقت بخیر ببخشید شما محدوده غرب تهران فیزیوتراپی انجام می دهید؟

 8. علیرضا گفت:

  سلام خیلی ممنون از مطلب مفیدتون

 9. مهدی گفت:

  سلام
  ببخشید فیزیوتراپی در منزل محدوده غرب تهران نیز انجام می دید؟

 10. سارا گفت:

  سلام وقت به خیر
  شما فیزیوتراپی و کاردرمانی برای پارکینسون هم انجام میدید؟

 11. زارع گفت:

  سلام وقت بخیر برای سینه(ریه) فیزیوتراپی می خواستم دستگاه هم می خواد؟

 12. سیما شیرازی گفت:

  سلام وارد صفحه تماس با ما شدم توی سایت و دیدم که آدرس کلینیک فیزیوتراپی دایان خورده خیابان دولت که میشه شمال شرق تهران، میخواستم ببینم اگر نیاز به خدمات فیزیوتراپی سکته مغزی در غرب داشته باشیم انجام میدید یا نه؟

 13. راحله گفت:

  اقا و خانم دکتر واقعا فوق العاده با سواد، با تجربه و خوش اخلاق هستند
  ممنون از پرسنل خوب فیزیوتراپی دایان

 14. زهره گفت:

  تشکر از کادر حرفه ای و مجرب کلینیک دایان بخصوص رفتار حرفه ای عزیزان در حضور همزمان فیزیوتراپ خانم و آقا که در در تامین رضایت مراجعین بسیار مفید واقع شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *