فیزیوتراپی در منزل

فیزیوتراپی در منزل

فیزیوتراپی در منزل یکی از شیوه های ارائه خدمات فیزیوتراپی است که این روزها بخصوص در دوران شیوع ویروس کرونا بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

تیم فیزیوتراپی ما به شما جهت افزایش حرکت، قدرت و کاهش درد هایتان کمک خواهد کرد.

فیزیوتراپیست های ما جهت رفاه حال بیماران، تمامی تجهیزات مورد نیاز برای درمان را، به منزل بیمار انتقال می دهند. فیزیوتراپی در منزل تخصص ماست.

با توجه به تعداد بالای ویزیت هایی که داریم توانسته ایم یک تیم مجرب متشکل از فیزیوتراپیست های خانم و آقا داشته باشیم.برای ملاقات با فیزیوتراپیست های ما و دریافت مشاوره در این مورد می توانید با کلینیک دایان تماس بگیرید و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

فیزیوتراپی در منزل تهران؛ شهرهایی مانند تهران که تردد و ترافیک بالایی دارند، این روش می تواند بسیار راحت تر و مناسب تر باشد در ادامه به بررسی این موضوع و فواید آن می پردازیم.

فیزیوتراپی در منزل توسط فیزیوتراپیست مجرب آقا و خانم. کلینیک فیزیوتراپی دایان. همه مناطق تهران. شماره تماس 0212276455509128340536

فیزیوتراپی در منزل تهران

با وجود مشغله‌های زیاد و زندگی شهرنشینی امکان بردن بعضی بیمارانی که توانای حرکتی کمی دارند به کلینیک فیزیوتراپی و توانبخشی بسیار مشکل شده است.

تماس با کلینیک فیزیوتراپی دایان

به همین دلیل فیزیوتراپی دایان تصمیم گرفته با ارائه خدمات توانبخشی و فیزیوتراپی در منزل این امر را برای بیماران تسهیل کند.

با ارائه خدمات فیزیوتراپی  شما می‌توانید خدماتی همانند فیزیوتراپی ، کاردرمانی ، ویزیت در منزل ، ماساژ در منزل ، گفتار درمانی و… را در منزلتان دریافت کنید.

بدون این که نیازی به مراجعه به مراکز درمانی و تحمل ترافیک و شلوغی‌های آزار دهنده باشید.

فیزیوتراپی سالمندان در منزل

فیزیوتراپی سالمندان در منزل

انتظار در صف‌های طولانی در کلینیک ها برای بیماران و سالمندان بسیار سخت است.

به گونه‌ای که افراد زیادی به دلیل صف‌های انتظار طولانی، در دریافت خدمات توانبخشی تعلل می‌کنند؛ اما با وجود ارائه خدمات توانبخشی و فیزیوتراپی در منزل نیازی به تحمل صف‌های طویل و طولانی نخواهید داشت.

فیزیوتراپی در منزل یکی از خدمات درمانی ارزشمند است که به بیماران ارائه می شود.

بسیاری از بیماران مبتلا به بیماری هایی مانند ام اس ، فلج مغزی ، سکته مغزی و یا افراد سالمند دچار درجاتی از مشکلات حرکتی هستند.

با دریافت خدمات فیزیوتراپی در خانه و محل زندگی شما نیاز به جابجایی بیمار و بروز مشکلات برای وی و اطرافیان نیز نبوده و بیمار می تواند براحتی در کنار اعضای خانواده خدمات فیزیوتراپی در منزل را دریافت کند.

چرا فیزیوتراپی در خانه تاثیر بیشتر و موثرتری دارد

1) فیزیوتراپی می تواند با برنامه ی زندگی شما هماهنگ شود و نه با برنامه ی کلینیک

بیماران همیشه می گویند چیزی که مانع از دنبال کردن مداوم درمان های فیزیوتراپی آنها می شود، این است که زمان جلسات فیزیوتراپی را طوری تعیین کنند که هم با برنامه ی کلینیک و هم با برنامه ی زندگی پر مشغله یشان هماهنگ باشد.

وقتی از یک کلینیک درخواست جلسه ی فیزوتراپی در منزل را می کنید، می توانید زمان جلسات را در وقت های آزاد خودتان تعیین کنید، نه در وقت های آزاد کلینیک.

2) فیزیوتراپیست می تواند بررسی کند که چه چیزی در اصل، در به وجود آمدن مشکل شما تاثیر دارد

ممکن است نیاز باشد که روشی که در آشپزخانه کار می کنید را تغییر دهید یا محل کارتان در خانه به درستی تنظیم نشده باشد.

شاید آن صندلی مورد علاقه تان یا تلویزیون خانه یتان در گوشه ی نامناسبی قرار داشته باشد.

وقتی فیزیوتراپیست وارد خانه شما می شود، می تواند محیط پیرامون شما را ارزیابی کند و عواملی که موقعیت های نامناسبی را برایتان ایجاد می کنند را مشخص کند.

پیشنهادهای آسانی که فیزیوتراپیست می تواند سریعا برای حل این مشکلات به شما بدهد، می تواند تغییراتی را در زندگی تان به وجود آورد که به روند بهبودی شما کمک کند.

3) تمرین ها دقیقا در محلی به شما آموزش داده می شوند که شما آنها را انجام خواهید داد

محیط کلینیک ها به طور مناسبی برای فیزیوتراپی ترتیب داده شده است. اما چه اتفاقی می افتد وقتی شما به خانه برمی گردید و مجبورید این تمرین های مهم را در خانه تکرار کنید.

تعداد کمی از ما فضایی در خانه یشان دارند که شبیه محیط یک کلینیک است.

فیزیوتراپیستی که به خانه یتان می آید می تواند از آنچه در دسترس شماست استفاده کند و به شما آموزش دهد که چگونه تمرینات خود را در محیطی که باید آنها را انجام دهید، اجرا کنید.

یک فیزیوتراپیست با تجربه که بیماران را در منزل ویزیت می کند، می تواند مبلمان و محیط خانه ی شما را طوری تغییر دهد که دنبال کردن برنامه ی تمرینی شما برایتان آسان باشد و حداکثر تاثیر ممکن را داشته باشد.

فیلم فواید ورزش سالمندان

4) تمرینات شما به امور خانوادگی تبدیل می شود

اگر برای اجرای تمرینات خود نیاز به کمک دارید، اینکه پس از بازگشت به منزل به عزیزانتان توضیح دهید که چه کاری برایتان انجام دهند، برایتان مشکل خواهد بود.

هنگامی که فیزیوتراپیست شما به خانه یتان می آید، می توانید به راحتی آن افراد اصلی که می توانند در خانه به شما کمک کنند را همراه کنید و مطمئن باشید که آنها توسط متخصص آموزش می بینند.

5) نیازی به رفت و آمد نخواهد بود

ترافیک و دغدغه های آن
راحتی فیزیوتراپی در منزل

تصور کنید که قادرید به راحتی در خانه ی خود استراحت کنید تا حالتان بهتر شود.

شاید شما بخواهید از گرما استفاده کنید یا با یک کتاب خوب در جایی بنشینید و به بدن تان فرصت دهید که به بهترین شکل خود را ترمیم کند و بهترین تاثیرات را از تمرینات بگیرد.

دلایل بی شماری برای انجام فیزیوتراپی در خانه وجود دارد.

اکثر بیماران می گویند که تاثیر درمان هایی که در خانه انجام داده اند، از بین نرفته است و به احتمال زیاد شما هم بعد از انجام فیزیوتراپی در منزل همین را خواهید گفت.

فیزیوتراپیست در منزل شما

با اولین تماس شما متخصصین آقا و خانم در منزل بیمار حاضر می‌شوند و خدمات فیزیوتراپی ، توانبخشی ، کاردرمانی ، گفتار درمانی ، ماساژ درمانی  و … را ارائه می‌کنند.

با تماس با کلینیک فیزیوتراپی دایان می‌توانید کلیه خدمات مورد نیازتان را در کمترین زمان و با مناسب‌ترین هزینه دریافت کنید.

برای دریافت خدمات فیزیوتراپی در خانه فقط از متخصص فیزیوتراپی دارای تخصص و تجربه لازم کمک بگیرید تا بهترین نتیجه درمانی حاصل شود.

هدف از فیزیوتراپی در منزل چیست؟

دیدگاه منحصر به فرد فیزیوتراپیست از بیمار و شناخت ویژه اش از عملکرد و ساختار طبیعی بدن در کنار معاینه و ارزیابی دقیق به وی این توانایی را میدهد تا بیماران را در جهت رسیدن به اهدافی مانند پیشگیری از بیماری ها، تطابق افراد با محیط کار، افزایش کیفیت زندگی افراد، کاهش نیاز به برخی جراحی ها و درمان های دارویی طولانی مدت که عوارضی نیز درپی دارند، سوق دهند.

خدمات فیزیوتراپی در منزل

انواع خدمات فیزیوتراپی در خانه جهت درمان:

از جمله خدمات کلینیک فیزیوتراپی دایان به ‌شمار می‌روند.

همچنین معالجه:

از دیگر خدمات کلینیک فیزیوتراپی دایان می‌باشد.

هزینه فیزیوتراپی در منزل
فیزیوتراپی احتشامیه

فیزیوتراپیست در منزل شما

مراجعه به محیط و فضای تمیز و اختصاصی در کلینیک فیزیوتراپی لازم است اما برای همه اقشار راحت و یا حتی امکان پذیر نیست.

مراجعه به کلینیک فیزیوتراپی گاهی برای شما سخت خواهد بود ، بنابراین فیزیوتراپیست های کلینیک دایان، خدمات فیزیوتراپی در منزل را برای راحتی و آرامش خیال شما به صورت حرفه ای ارائه می دهیم.

۵ مورد از بهترین فواید فیزیوتراپی در منزل

با گذشت زمان هم بیماران و هم درمانگران بیشتر از فواید فیزیوتراپی در خانه آگاه می شوند.

در این مقاله درباره پنج مورد از فواید اصلی فیزیوتراپی در منزل برای شهروندان صحبت خواهیم کرد و نشان خواهیم داد که این روش چگونه سطح عمومی ارائه خدمات سلامت را ارتقا بخشیده است.

1- فوایدی که این روش برای ایمنی هر شخص دارد

مزیت اصلی فیزیوتراپی در منزل امنیت است زیرا زحمت حمل و نقل فرد مجروح یا احتمالاً  مضطرب (از خانه تا کلینیک فیزیوتراپی یا بیمارستان و بازگشت به منزل) را حذف می کند.

برای بیمارانی که درد شدیدی دارند حضور در قرار ملاقات بسیار سخت است؛ به خصوص برای مشاوره های آخر هفته.

همیشه داستان هایی را می شنویم از این که چگونه افراد به خاطر درد برای حضور در کلینیک کارهای غیر عادی را انجام دادند، مثلاً با وجود درد زیاد با حرکات غیرعادی ماشین شان را پاک کرده اند.

همچنین می‌شنویم که بیماران با این که به علت گردن درد هنگام رانندگی قادر به چک کردن نقاط کور نبوده‌اند، برای رسیدن به کلینیک رانندگی کرده اند.

امروزه فیزیوتراپی در منزل به دلیل این ملاحظات امنیتی تا حد زیادی محبوبیت پیدا کرده است.

اگرچه بیمارانی که سعی می‌کند به هر نحوی در کلینیک حاضر شوند، به خاطر ثابت قدم بودن شان قابل ستایش هستند اما حقیقت این است که رانندگی کردن از خانه تا کلینیک و از کلینیک تا خانه خطرناک است و می‌تواند منجر به تصادفات جدی و مرگبار شود.

مزایای اصلی فیزیوتراپی در منزل

2- ارزیابی‌های دقیق تر

ارزیابی زیربنای فیزیوتراپی و اساس درمان بیمار است و در صورتی که به درستی انجام نشود تمام فرضیات اشتباه خواهد بود و ریکاوری شما بیشتر به تعویق خواهد افتاد.

این مثال را در نظر بگیرید، اگر بیمار بگوید “من فکر می کنم تشک موجب کمر دردم شده است”، فیزیوتراپیستی که در کلینیک کار می کند، مجبور خواهد بود ظاهر و ویژگی‌های رختخواب را در ذهن خود تصور کند اما طی یک جلسه فیزیوتراپی در منزل فیزیوتراپیست می تواند بی معطلی تشک، فنرها و بالشهای تختخواب را دقیق بررسی کرده و سریع تعیین کند که آیا رختخواب خوب است یا باید تعویض شود.

اما اگر در کلینیک فیزیوتراپیست به اشتباه فرض کند که تشک مناسب است و تعویض آن را پیشنهاد نکند قبل از انجام هرگونه اقدامی جهت درمان، احتمال جراحت کمر بیشتر می شود.

3- راحتی بیشتر

برای مشکلات حرکتی متوسط تا شدید، افراد مجروح می خواهند در خانه راحت باشند و بیرون نروند.

اما در این موارد و حتی در مواردی که جراحات زیاد شدید نیستند و ملاقات در کلینیک فیزیوتراپی خطر زیادی ندارد، چرا از خدمات فیزیوتراپی در خانه استفاده نکنیم؟

دریافت خدمات فیزیوتراپی در منزل برای تمام بیماران آسان تر و راحت تر است.

پس چرا کسی را به خانه نیاورید تا به راحتی شما را در خانه درمان کند؟

راحتی بیشتر با فیزیوتراپی در منزل
راحتی بیشتر با فیزیوتراپی در منزل

4- دسترسی یکسان برای افراد معلول

متاسفانه بسیاری از افراد معلول  قادر به حضور در کلینیک های معمولی نیستند.

حتی در بسیاری از کشورهای پیشرفته که تلاش می کنند خدمات را به تمام شهروندان ارائه دهند، امروزه بسیاری از ساختمان های بزرگ برای افراد معلول مناسب نیستند.

اگرچه پله ها و فضاهای کوچک ممکن است برای اکثر افراد مشکلی ایجاد نکند اما اگر با یک صندلی چرخدار حرکت می‌کنید موانع بزرگی هستند.

اولین چیزی که صاحبان کلینیک ها هنگام تاسیس کلینیک در ذهن خود دارند دسترس پذیری کلینیک از لحاظ فیزیکی است.

فیزیوتراپی در خانه مشکلات دسترسی را آسان می کند زیرا بیماران در محیط آشنای خانه‌شان کنترل بیشتری دارند و بهتر می توانند حرکت کنند.

فیزیوتراپی در منزل برای معلولین

5- کاهش هزینه ها

برای ارائه خدمات در خانه انگیزه های مالی وجود دارد و حتی درمانگران نیز از فواید بسیاری منتفع خواهند شد.

اما کلینیکی که با یک مدیریت خوب خدمات خود را در خانه ارائه میدهد، هزینه های کمتری دارد و به درمانگران خود این امکان را می دهد که یک شغل متناسب با سبک زندگی شان داشته باشند، مثلا یک زندگی کم استرس تر که تعادل مناسب‌تری بین خانواده، شغل و اهداف اجتماعی ایجاد می کند.

کلینیک دایان با ایجاد شبکه ای از درمانگران فیزیوتراپی که خدمات مشاوره و درمان را در خانه ارائه می دهند، تلاش دارد در زمینه ارائه خدمات فیزیوتراپی در منزل پیشرو باشد.


بیشتر بخوانید : 7 مزیت فیزیوتراپی در منزل


لطفاً با گذاشتن کامنت نظرات خود را با ما در میان بگذارید و اگر به خدمات فیزیوتراپی در منزل نیاز دارید با شماره های ما تماس بگیرید و یک نوبت ملاقات تنظیم کنید.

یک قرار ملاقات رزرو کنید و روند ریکاوری را به روش درستی آغاز کنید!

سوالات متداول فیزیوتراپی در منزل

سوالات متداول فیزیوتراپی در منزل
فیزیوتراپی در منزل چیست؟

فیزیوتراپی در منزل یکی از شیوه های ارائه خدمات فیزیوتراپی است که در شهرهایی مانند تهران که تردد و ترافیک بالایی دارند در حال گسترش است.
در این روش فیزیوتراپیست با حضور در خانه افراد خدمات فیزیوتراپی و توانبخشی را در محیط امن خانه ارائه می کند.

خدمات فیزیوتراپی در منزل شامل چه مواردی می شود؟

انواع خدمات فیزیوتراپی در خانه جهت درمان دیسک کمر و گردن ، آسیب‌های مفصلی، پوکی استخوان ، صدمات نورولوژی، مانند ام اس ، پارکینسون ، گیلن باره ، فلج بلز صورت ، فلج مغزی و نخاعی و… از جمله خدمات کلینیک فیزیوتراپی دایان به ‌شمار می‌روند.
همچنین معالجه آسیب‌های اعصاب مرکزی و محیطی، فیزیوتراپی سکته مغزی ، آسیب های ورزشی، بیماری‌های روماتیسمی ، عضلانی، توان‌بخشی قلبی و تنفسی ، فیزیوتراپی زنان باردار ، کار درمانی و ماساژ در منزل از دیگر خدمات کلینیک فیزیوتراپی دایان می‌باشد.

فواید فیزیوتراپی در منزل چیست؟

برای آگاهی از فواید فیزیوتراپی در منزل و مطالعه جزئیات کامل آن لطفا به سایت مراجعه کنید.
کلیه فواید این روش در مقاله توضیح داده شده است.

برای دریافت این خدمات در تهران با چه شماره ای تماس بگیرم؟

شما در هر جایی از تهران که حضور دارید پس از تماس و دریافت نوبت حضوری همکاران ما با توجه به جنسیت درخواست دهنده فیزیوتراپیست خانم و یا آقا را به منزل شما اعزام می کنند. شماره تماس های ما جهت دریافت نوبت 02122764555 – 02122786049 – 09128340536.

برای دریافت خدمات فیزیوتراپی در منزل در تهران و کرج با کلینیک فیزیوتراپی دایان تماس بگیرید.

شماره تماس های کلینیک فیزیوتراپی دایان جهت دریافت نوبت حضوری : 02122786049 – 09128340536

بخش های مرتبط:

فیزیوتراپی پاسداران، فیزیوتراپی آرتروز گردن ، کلینیک فیزیوتراپی خوب ، قیمت فیزیوتراپی در منزل ، فیزیوتراپی سکته مغزی ، فیزیوتراپی در بی اختیاری ادراری ، فیزیوتراپی در قلهک ، فیزیوتراپی محدوده خیابان دولت ، فیزیوتراپی محدوده دروس ، فیزیوتراپی در احتشامیه ، بهترین  فیزیوتراپی خیابان دولت ، هزینه فیزیوتراپی.

به اشتراک بگذارید

29 دیدگاه دربارهٔ «فیزیوتراپی در منزل»

 1. سلام
  فیزیوتراپی در منزل رو در کدوم مناطق تهران انجام میدید؟
  برای منطقه قلهک هم خدمات فیزیوتراپی در منزل ارائه میشه یا نه؟
  لطفا شرایطشو بگید ممنون

  1. مهرداد محمدی

   سلام وقت بخیر

   کلینیک فیزیوتراپی دایان در خیابان دولت تهران واقع شده و به مناطق شمال و شمال شرق تهران شامل: پاسداران، خیابان دولت، قیطریه، قلهک، احتشامیه و شریعتی و مناطق اطراف خدمات فیزیوتراپی در منزل را ارائه می دهد.
   برای مشاوره و اطلاعات بیشتر با کلینیک تماس بگیرید.
   شماره تماس ها: 02122764555 – 09128340536 – 02122786049

   با تشکر

 2. سلام
  ممنون از مطالب مفید سایتتون
  ببخشید شما فیزیوتراپی در منزل برای محدوده مینی سیتی انجام میدید؟

  1. فیزیوتراپی دایان

   سلام
   ممنون از محبت شما.
   بله برای کلیه مناطق تهران فیزیوتراپی در منزل انجام میشود.

 3. سلام
  ممنون از مطالب مفیدتون
  شما فیزیوتراپی در منزل محدوده غرب تهران هم انجام میدید ؟

  1. مهرداد محمدی

   سلام و عرض ادب
   با سپاس از پیام روحیه بخش شما
   بله حتما برای دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر با شماره های 02122764555 – 09128340536 – 02122786049 (کلینیک فیزیوتراپی دایان) تماس بگیرید.

  1. فیزیوتراپی دایان

   با سلام دوست عزیز
   خدمات فیزیوتراپی در منزل برای محدوده غرب تهران نیز انجام می شود.

  1. فیزیوتراپی دایان

   با سلام
   فیزیوتراپی در منزل برای کلیه مناطق تهران انجام می شود.

 4. سلام وقت به خیر
  شما فیزیوتراپی و کاردرمانی برای پارکینسون هم انجام میدید؟

  1. فیزیوتراپی دایان

   سلام
   بله انجام می شود.
   جهت اطلاعات بیشتر مطلب فیزیوتراپی در پارکینسون را مطالعه بفرمایید.

  1. فیزیوتراپی دایان

   با سلام
   نوع فیزیوتراپی ریه و دستگاه مورد استفاده برای آن کاملا بستگی به نوع بیماری دارد.

 5. سیما شیرازی

  سلام وارد صفحه تماس با ما شدم توی سایت و دیدم که آدرس کلینیک فیزیوتراپی دایان خورده خیابان دولت که میشه شمال شرق تهران، میخواستم ببینم اگر نیاز به خدمات فیزیوتراپی سکته مغزی در غرب داشته باشیم انجام میدید یا نه؟

 6. اقا و خانم دکتر واقعا فوق العاده با سواد، با تجربه و خوش اخلاق هستند
  ممنون از پرسنل خوب فیزیوتراپی دایان

 7. تشکر از کادر حرفه ای و مجرب کلینیک دایان بخصوص رفتار حرفه ای عزیزان در حضور همزمان فیزیوتراپ خانم و آقا که در در تامین رضایت مراجعین بسیار مفید واقع شده است

 8. بازتاب: فیزیوتراپی ماساژ درمانی زانو و مزایای آن - کلینیک فیزیوتراپی دایان

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به بالای صفحه بردن