کلینیک فیزیوتراپی دایان
با کلینیک ما آشنا شوید

درباره کلینیک فیزیوتراپی دایان

کلینیک فیزیوتراپی دایان در سال 1393 در خیابان دولت تهران زیر نظر مدیریت علی حیدریان و جمعی از متخصصین فیزیوتراپی تاسیس شد. با گذشت چند سال از تاسیس این کلینیک، با تلاش های بسیار به عنوان یکی از بهترین کلینیک های فیزیوتراپی در تهران شناخته می شود که در محدود شمال و شمال شرق تهران قرار دارد.

خدمات ما

بخشی از خدمات فیزیوتراپی ما

در فیزیوتراپی دایان ورزش‌درمانی یا تمرین درمانی و درمان دستی (منوال تراپی) به صورت ویژه‌ای مورد توجه قرار گرفته‌ است. فیزیوتراپی دایان همچنین مجهز به بهترین و مدرن ترین تجهیزات از جمله لیزر پرتوان ، مگنت تراپی ، شاک ویو تراپی ، بیوفیدبک و نوروفیدبک ، وازوترین، الکترواکوپانکچر، آی اف، الکتروتراپی و… تجهیز گردیده است. این مجموعه دارای کابین های مجزا برای بانوان و آقایان و سالن ورزشی با انواع تجهیزات ورزشی است تا مراجعه کنندگان در بازه‌ زمانی نامحدود و با آرامش درمان و به انجام فعالیت بپردازید.

فیزیوتراپی دایان همواره می کوشد به عنوان یک مرکز فیزیوتراپی مجهز در تهران خدمات به روز و با کیفیتی را همراه با خدمات پوشش بیمه ای عالی به مراجعه کنندگان ارائه دهد.

فیزیوتراپی با بیمه

ارائه خدمات فیزیوتراپی با پوشش کامل شرکت های بیمه معتبر در تهران

ارزش‌های کلینیک دایان

خدمات کلینیک ما با ارزش‌هایی آمیخته شده است

01.

دلسوزی و همراهی

یکی از مهم ترین اهداف ما در کلینیک فیزیوتراپی دایان رفتار دلسوزانه و مهربانانه در کنار گوش‌فرا‌دادن دقیق به مشکلات و نیازهای مراجعه کنندگان است. ما برای درک بهتر، خود را در شرایط شما قرار میدهیم.

02.

احترام متقابل

تمام سعی خود در جهت ایجاد محیطی آرام همراه با رعایت اصول اخلاقی و احترام متقابل را به کار خواهیم بست. همانطوری با شما برخورد خواهیم کرد که اگر ما در جایگاه شما بودیم توقع رفتار محترمانه و اخلاقی مشابه را از درمانگرها می داشتیم.

03.

شجاعت و تجربه

ما در زمینه کاری خود متخصص هستیم بنابراین برای بهبود و درمان قطعی مشکل و آسیب به وجود آمده از بهترین و با تجربه ترین متخصصین و متدهای درمان روز برای رسیدن به بهترین نتیجه دلخواه، بهره خواهیم گرفت.

04.

رعایت اصول بهداشتی

با توجه به اینکه در دورانی زندگی میکنیم که بیماری های همه گیر مانند کرونا افزایش چشم گیری داشته اند، رعایت کلیه نکات ایمنی و بهداشتی یکی از اولویت های ما در کلینیک فیزیوتراپی دایان است تا شرایط محیطی فرآهم شده به آرامش هر چه بیشتر شما کمک کند.

رزومه ای از متخصصین فیزیوتراپی کلینیک

مدرک‌های داخلی و بین المللی متخصصین ما

دیدگاه‌ها

مراجعه کنندگان در مورد کلینیک چه می گویند؟

فیزیوتراپی رو متخصص ارتوپدی برای سرشانه ام که توی ورزش مشکل پیدا کرده بود تجویز کرد که از طریق اینترنت با کلینیک دایان آشنا شدم. پس از مراجعه خوشبختانه از بیمه من پشتیبانی می کردن و با حوصله و نیروهای دلسوز بعد از 10 جلسه درد شانه ام که کهنه شده بود خیلی خیلی بهتر شده. با تشکر
شایان دلباز
یعنی واقعا خدا خیرتون بده، این فیزیوتراپی در منزل خیلی کار ما رو توی این کرونایی راحت کرد. رفت و آمدهای اضافه کم شد و مادرم که از کرونا خیلی میترسید دیگه با خیال راحت توی خونه جلساتش رو برگزار کردیم با تشکر از آقای علی حیدریان که به ما طی مدت زمان حضورشون خیلی خیلی کمک کردند.
نیما محرمی
کمر درد داشتم که بعضی متخصصان میگفتن جراحی، و یکی از متخصصین بهم جلسات فیزیوتراپی رو تجویز کرد. با مراجعه به کلینیک فیزیوتراپی دایان و راه کارهای درمانی که برام انجام دادن خیلی کمر دردم بهتر شده و باز خدا رو شکر می تونم کارهای روزمره رو خیلی بهتر نسبت به قبل انجام بدم. سعی میکنم جلساتم رو ادامه بدم.
سمانه محمدی
آدرس کلینیک

تهران، خیابان دولت، ابتدای یارمحمدی، بن بست طالقانی، پلاک ۱/۱، واحد ۳