بهترین فیزیوتراپی در قیطریه

مرکز فیزیوتراپی دایان، بهترین فیزیوتراپی در قیطریه
مرکز فیزیوتراپی دایان، بهترین فیزیوتراپی در قیطریه
بنر تماس با فیزیوتراپی دایان

کلینیک و مراکز فیزیوتراپی زیادی در مناطق شمال تهران و قیطریه وجود دارند. هر یک از این مراکز ممکن است خدمات مختلفی را به مراجعین و بیماران ارائه دهند. هزینه جلسات فیزیوتراپی در تمام مناطق تهران یکسان است. اما آنچه که مهم است، ارائه خدمات باکیفیت فیزیوتراپی در مناطق پر رقابت مانند قیطریه است. پس اگر در مناطقی مانند قیطریه به دنبال مراکز فیزیوتراپی با قیمت واقعی طبق تعرفه مصوب وزارت بهداشت هستید که خیالتان بابت دریافت خدمات باکیفیت راحت باشد، بهتر است با کمی تحقیق بهترین فیزیوتراپی در قیطریه را شناسایی کنید.

مرکز فیزیوتراپی دایان در قیطریه به عنوان یکی از مراکز فعال در زمینه فیزیوتراپی، با استفاده از جدیدترین و به روز ترین تکنولوژی های روز دنیا توسط متخصصین باتجربه، آماده ارائه انواع خدمات فیزیوتراپی و تکنیک های مربوط به آن است. استفاده از انواع دستگاه های پیشرفته فیزیوتراپی، با جدیدترین روش ها و تکنیک های درمانی، آنهم زیر نظر متخصصین ماهر و باتجربه از مهمترین ویژگی ها و امتیاز های مرکز فیزیوتراپی قیطریه دایان است. اگر هنوز هم در انتخاب بهترین فیزیوتراپی در قیطریه تردید دارید و می خواهید اطلاعات بیشتری را در این زمینه کسب کنید، بهتر است این راهنما را تا انتها بخوانید و فیزیوتراپی دایان را بیشتر بشناسید.

درد بدن و فیزیوتراپی

از درد و کوفتگی بدن خسته شدی؟
تماس بگیر و وقت معاینه یا فیزیوتراپی تنظیم کن!

انواع روش‌های بهترین فیزیوتراپی در قیطریه

فیزیوتراپی با روش های مختلفی انجام می شود- کلینیک دایان
انجام فیزیوتراپی با روش های مختلف

فیزیوتراپی در قسمت های مختلفی از بدن مانند فیزیوتراپی زانو و کمر ممکن است با استفاده از دستگاه و یا بدون دستگاه انجام شود. حتی امکان ارائه خدمات فیزیوتراپی در منزل برای بیماران با شرایط خاص وجود دارد. این در حالی است که مرکز فیزیوتراپی دایان در قیطریه، انواع روش های فیزیوتراپی به مراجعین ارائه می دهد، از جمله روش ها و مراحل زیر:

توضیح بیماری و آموزش روش درمان به بیمار

آموزش یکی از مهم ترین جنبه های درمانی برای فیزیوتراپی هر یک از قسمت های بدن است و متخصص فیزیوتراپی ابتدا تمام اطلاعات مهم درباره بیماری، آناتومی، ساختارهای مربوطه و مدیریت بیماری را به فرد ارائه می دهند. چون بیمار باید در دوران بهبودی و طول درمان فیزتراپی از برخی فعالیت ها یا حرکات خاص خودداری کند. برای همین بهتر است آموزش های لازم در زمینه باید و نباید ها در حین فعالیت های فیزتراپی را بداند.

تکنیک های ورزشی فیزتراپی

متخصصان فیزیوتراپی در زمینه فیزیولوژی ورزشی (علم ورزش) مرکز قیطریه دایان آموزش دیده اند و در تجویز ورزش های مناسب تخصص لازم را دارند. این متخصصان با توجه به وضعیت بیمار و اندام آسیب دیده، تمرینات و تکنیک های ورزشی مناسب را به بیمار ارائه می دهند. برخی از این تمرینات در طول جلسه درمانی در کلینیک انجام می شود و برخی نیز به عنوان یک برنامه پیشرفته در خارج از کلینیک و در منزل و یا در مرکز تناسب اندام انجام می شوند.

مهمترین نکته در حین ورزش های فیزیوتراپی این است که بیمار نباید احساس درد داشته باشد. برخی از تمرینات ممکن است باعث ناراحتی خفیفی شود، اما پس از اتمام ورزش این علائم نباید بدتر شوند.

تمرینات کششی

تمرینات کششی یکی از مهمترین ورزش های همزمان با فیزیوتراپی است. کشش نوعی تمرین فیزیکی برای افزایش طول یک عضله خاص (یا گروه عضلانی) به منظور بهبود قابلیت ارتجاعی و تحرک عضله است. متخصصین کلینیک فیزیوتراپی دایان در قیطریه برای کشش عضلات از روش های زیادی استفاده می کنند. کشش استاتیک، کشش پویا و کشش عصبی عضلانی برخی از رایج ترین تمرینات تجویزی هستند.

متخصصان کلینیک فیزیوتراپی قیطریه تمرینات خاصی تجویز می کنند که عضلات پایدار را بدون وارد کردن فشار بیش از حد به ناحیه آسیب دیده تقویت می کنند. حتی امکان دارد در طول دوره درمان، تمرینات و تکنیک های فیزیوتراپی پیشرفته و تخصصی تر شوند.

الکتروتراپی

الکتروتراپی یکی از روش‌های فیزیوتراپی در قیطریه دایان است که برای درمان اختلالات عضلانی و اعصابی استفاده می‌شود. در این روش، جریان الکتریکی به قسمت های مورد نیاز بدن اعمال می‌شود. از انواع مختلف الکتروتراپی می‌توان به الکتروتراپی حرارتی، الکتروتراپی تحریک عصبی، و الکتروتراپی ترکیبی اشاره کرد. الکتروتراپی بیشتر به عنوان یک روش درمانی غیرتهاجمی و غیردارویی انجام می شود. این روش درمانی بیشتر با هدف بهبود عملکرد عضلات، کاهش درد و التهاب، بهبود حرکت و افزایش کیفیت زندگی بیماران انجام می شود.

اولتراسوند در بهترین فیزیوتراپی قیطریه دایان

اولتراسوند یکی دیگر از روش‌های فیزیوتراپی قیطریه دایان است که برای درمان اختلالات عضلانی و بافت‌های نرم انجام می‌شود. این روش از امواج فراصوتی با فرکانس بالا برای درمان بر روی بافت‌های عمقی استفاده می‌کند. امواج اولتراسوند به صورت تکانه‌های فشاری انتشار می‌یابند که قادرند به درون بافت‌های بدن نفوذ کنند.

استفاده از اولتراسوند می‌تواند به عنوان یک روش درمانی برای کاهش التهاب، درمان دردهای عضلانی و مفصلی، بهبود خون رسانی و بهبود فرآیند التیام بیماری‌ها و آسیب‌های بافتی مورد استفاده قرار گیرد. این روش به طور معمول در درمان آرتروز، برادیکاردی، تندی عضلانی، کپسولیت و آدیوسیت موثر است.

مکانوتراپی

روش مکانوتراپی در کلینیک فیزیوتراپی دایان
درمان با روش مکانوتراپی در فیزیوتراپی

درمان دستی یا مکانوتراپی در مرکز فیزیوتراپی دایان یک گزینه درمانی کاملا تخصصی است. این روش درمانی بیشتر برای درمان بیماری های اسکلتی عضلانی انجام می شود. حتی تاثیر بسیار زیاد در بازگرداندن تحرک، کاهش درد و بهبود عملکرد بیمار دارد. مکانوتراپی در مرکز فیزیوتراپی دایان بر اساس شرایط و وضعیت بیماران و با استفاده از تکنیک های عملی  صورت می گیرد.

انواع مختلف روش درمان دستی

درمان دستی که ماساژ درمانی، تکنیک های بافت نرم، تحرک مفصل، درمان دستی ستون فقرات می شود، انواع مختلفی داشته که توسط متخصص فیزیوتراپی در قیطریه آموزش دیده انجام می شود:

تکنیک های درمان دستیروش آن
تکنیک های بافت نرم  در این تکنیک از حرکات غیرفعال مانند ماساژ، آزادسازی مایوفاشیال، کشش، موبیلیزاسیون همراه با تحرک بافت های نرم بدن از جمله عضلات، رباط ها و فاشیا استفاده می شود.
موبیلیزاسیون مفصل  این روش درمانی شامل حرکاتی آهسته و کنترل شده (درجات مختلف ۱ تا ۴) است که توسط متخصص فیزیوتراپی بر روی مفصل آسیب دیده برای افزایش دامنه حرکتی اعمال می شود.
درمان دستی مفصل  متخصصین کلینیک فیزیوتراپی در قیطریه در این روش از حرکت سریع و کنترل شده (درجه ۵) برای افزایش دامنه حرکتی و کاهش اسپاسم عضلانی در ناحیه آسیب دیده استفاده می کند.
درمان دستی ستون فقرات  تکنیکی پیشرفته است که بر روی اکثر مفاصل بدن انجام می شود، با این حال این روش نیاز به مطالعه و بررسی بیشتر دارد. درمان دستی فعالیتی پیچیده است و حفظ ایمنی بیمار نیاز به آموزش پیشرفته و ارزیابی رسمی (کتبی و عملی) دارد. تمام درمانگرانی که از این روش استفاده می کنند مجوز دارند و نام آن ها در فهرست USE OF SPINAL MANIPULATION انجمن فیزیوتراپی آلبرتا پلاس ثبت شده است.
رفع فشار نخاعی با روش غیر جراحی یا کشش مکانیکی  در این روش فشار روی یک یا چند عصب گیر افتاده در ستون فقرات کاهش داده می شود. این کار به صورت دستی توسط درمانگر انجام شده و یا در حالی که با احتیاط روی تخت بسته شده اید، دستگاه برای کاهش فشار روی دیسک های ستون فقرات به آرامی نیروی کششی اعمال می کند.
جدول روش های مختلف درمان دستی

لیزر پرتوان در بهترین فیزیوتراپی قیطریه

در این روش نور لیزر بر روی بافت‌های بدن اعمال می شود. لیزرتراپی برای کاهش درد و التهاب، تسریع فرآیندهای التیام، بهبود عملکرد عضلات و بافت‌های نرم، افزایش جریان خون و بهبود سیستم ایمنی بدن انجام می شود. این روش در درمان آسیب‌های ورزشی، آرتروز، التهابات مفصلی، دردهای عضلانی و مفصلی و بیماری‌های پوستی کاربرد دارد. نوع و شدت لیزر مورد استفاده در لیزرتراپی مرکز فیزیوتراپی قیطریه دایان، توسط پزشک یا تکنسین متخصص و باتوجه به نوع بیماری یا اختلال، درمان متناسب اعمال می‌شود.

گرما و سرما درمانی

گرما و سرما درمانی روش های دیگری از فیزیوتراپی قیطریه دایان هستند. روش گرما درمانی شامل اعمال گرما به بدن برای بهبود و کاهش درد است و به افزایش گردش خون، شل شدن عضلات و کاهش سفتی کمک می کند. در این روش می توان گرما را از طریق روش های مختلفی مانند بسته های گرم، حوله های گرم یا پدهای گرم کننده بر ناحیه مورد نظر اعمال می کنند.

از سوی دیگر، سرما درمانی شامل استفاده از دمای سرد برای درمان جراحات و کاهش التهاب است. به انقباض رگ‌های خونی، کاهش متابولیسم بافت و بی‌حس کردن ناحیه کمک می‌کند و در نتیجه درد و تورم را کاهش می‌دهد. سرما درمانی را می توان از طریق کمپرس یخ، کمپرس سرد یا غوطه وری در آب سرد اعمال کرد.

حرکات اصلاحی

حرکات اصلاحی تمرینات درمانی هستند که در مرکز فیزیوتراپی دایان برای بهبود وضعیت بدنی، هم ترازی و الگوهای حرکتی انجام می شوند. این تمرینات عدم تعادل عضلانی ، اختلال عملکرد یا حرکت مفاصل را هدف قرار می دهند. در نهایت منجر به کاهش درد و بهبود عملکرد مفاصل می شوند. حرکات اصلاحی با توجه به شرایط و وضعیت بیماران انجام می شوند.

مگنت تراپی در بهترین فیزیوتراپی قیطریه

مگنت تراپی که به عنوان مغناطیس درمانی نیز شناخته می شود، نوعی فیزیوتراپی پیشرفته در مرکز قیطریه دایان است که اغلب به عنوان یک درمان مکمل همراه با سایر روش های درمانی استفاده می شود. مگنت‌تراپی ممکن است از طریق روش‌های مختلفی اعمال شود. یکی از روش های رایج استفاده از آهنرباهای ساکن است که مستقیماً روی یا نزدیک ناحیه آسیب دیده قرار می گیرند.

میدان مغناطیسی می تواند جریان خون را افزایش و التهاب را کاهش دهد. فرآیندهای طبیعی بهبودی بدن را تحریک کند. حتی مگنت تراپی دارای خواص ضد درد است و باعث تسکین درد برای شرایطی مانند آرتریت، کشیدگی عضلات و درد مفاصل می شود.

CPM در بهترین فیزیوتراپی قیطریه

سی پی ام اندام‌ها (CPM فیزیوتراپی) حرکت غیرفعال مداوم (Continuous Passive Motion: CPM) یک فرآیند درمانی است که در مرکز فیزیوتراپی دایان برای کمک به بهبودی و توانبخشی بیماران ارائه می شود. CPM با استفاده از یک دستگاه کاملا پیشرفته صورت می گیرد. این روش به آرامی مفصلی مانند زانو یا شانه را از طریق یک دامنه حرکتی تحت کنترل حرکت می دهد. CPM هرگونه سفتی در مفاصل را از بین می برد و درد را کاهش می دهد و باعث بهبودی پس از جراحی یا آسیب می شود. درمان CPM در مرکز فیزیوتراپی قیطریه دایان در کنار سایر روش های درمانی و با استفاده از یک برنامه درمانی جامع انجام می شود.

حرکت درمانی یا کینزیوتراپی در قیطریه دایان

یکی دیگر از روش های تخصصی فیزیوتراپی قیطریه دایان، روش کینزیوتراپی یا حرکت درمانی است. این روش بیشتر برای بهبود حرکت عضلات و قدرت آنها انجام می شود. کینزیوتراپی در مرکز دایان با استفاده از تمرینات مختلف مانند کشش، تمرین مقاومتی و تمرینات تعادلی برای افزایش انعطاف پذیری، افزایش قدرت و بهبود عملکرد کلی بدن صورت می گیرد. کینزیوتراپی برای درمان انواع آسیب های ارتوپدی، اختلالات عصبی و توانبخشی پس از جراحی مفید است.

تکارتراپی

استفاده از تکارتراپی در کلینیک دایان
استفاده از تکارتراپی در بهترین فیزیوتراپی قیطریه

دستگاه‌های پیشرفته فیزیوتراپی در کنار مهارت فیزیوتراپیست یکی از عوامل مهم در بهبود بیماری می‌باشد. برای داشتن عنوان بهترین فیزیوتراپی در قیطریه تکارتراپی مطمئنن یکی از عوامل مهم می‎باشد. تکارتراپی که به عنوان انتقال انرژی خازنی مقاومتی (CRET) نیز شناخته می شود، یک تکنیک فیزیوتراپی مدرن در مرکز فیزیوتراپی دایان است. CRET یک درمان غیر تهاجمی و بدون درد است. این روش بیشتر با هدف بهبود بافت، کاهش درد و بهبود عملکرد مفاصل انجام می شود. در مرکز دایان، این روش درمانی بیشتر برای طیف وسیعی از بیماری های اسکلتی عضلانی مورد استفاده قرار می گیرد. بیشتر برای کاهش درد، بهبود گردش خون، تحریک مکانیسم های ترمیم بافت و کاهش التهاب صورت می گیرند. حتی می تواند به ویژه در درمان آسیب های ورزشی، استئوآرتریت، تاندونوپاتی ها و کشیدگی های عضلانی موثر باشد.

ماساژ درمانی

یکی دیگر از روش های فیزیوتراپی در مرکز قیطریه دایان، ماساژ درمانی است. این روش درمانی بیشتر برای کاهش درد، کاهش تنش عضلانی و تقویت آنها انجام می شود. ماساژ درمانی گردش خون را بهبود می بخشد، تحرک مفاصل را افزایش می دهد. در مرکز فیزیوتراپی دایان، انواع روش های ماساژ درمانی مانند ماساژ سوئدی، ماساژ بافت عمیق و درمان نقطه ماشه ای برای درمان انواع بیماری ها صورت می گیرد.

سوزن خشک

روش سوزن خشک یا درای نیدلینگ با استفاده از قرار دادن سوزن های نازک در نقاط خاصی از بدن و درون ماهیچه ها انجام می شود. این روش درمانی بیشتر به کاهش سفتی عضلانی، گره ها و اسپاسم عضلات کمک می کند. درمانگران ماهر در مرکز فیزیوتراپی قیطریه دایان از این روش برای درمان بیماری های اسکلتی عضلانی مانند درد مزمن، آسیب های ورزشی و سندرم درد میوفاشیال استفاده می کنند.

این مورد یک اصطلاح کلی برای اشاره به روشی است که معمولا یک سوزن یکبار مصرف وارد عضله دردناک و یا یک نقطه ماشه ای می شود. ممکن است بیمار هنگام وارد شدن سوزن به عضله سالم احساس ناراحتی داشته باشد. با این حال در صورت حساس و کوتاه شدن عضله و یا فعال بودن یکی از نقاط ماشه ای، بیمار احتمالا حسی شبیه گرفتگی عضلانی خواهد داشت که اغلب “پاسخ انقباضی” نامیده می شود.

درمان با روش سوزن خشک- کلینیک فیزیوتراپی دایان
فیزیوتراپی با روش سوزن خشک در درمان بسیار موثر است

شاک ویو تراپی

شاک ویو تراپی یک درمان غیر تهاجمی است که در مرکز فیزیوتراپی دایان برای کاهش درد و بهبود بافت ارائه می شود. در این روش امواج صوتی پرانرژی به ناحیه آسیب‌دیده هدایت می شوند تا پاسخ درمانی طبیعی بدن را تحریک کنند. شاک ویو تراپی برای درمان بیماری هایی مانند تاندینوپاتی، فاشیای کف پا و تاندونیت کلسیفیک انجام می شود.

کشش کمر و گردن

یکی دیگر از روش های فیزیوتراپی قیطریه دایان، تکنیک های کشش کمر و گردن است. این تکنیک ها بیشتر برای کاهش درد گردن و بهبود تحرک ستون فقرات گردنی تجویز می شوند. آنها باعث کاهش فشار ساختارهای ستون فقرات، فشار روی اعصاب و اسپاسم عضلانی می شوند. در برخی شرایط کشش کمر و گردن به صورت دستی و در برخی موارد با استفاده از دستگاه های تخصصی انجام می شوند.

ورزش درمانی تخصصی: ورزش درمانی تخصصی در مرکز فیزیوتراپی دایان یک برنامه ورزشی سفارشی است. این روش درمانی برای درمان بیماری و آسیب های اسکلتی عضلانی تجویز می شوند که درد را کاهش می دهند. حتی از آسیب های احتمالی بعدی پیشگیری می کنند.

بیوفیدبک

بیوفیدبک یک رویکرد درمانی است که در مرکز فیزیوتراپی قیطریه دایان برای بهبود خودآگاهی و کنترل فرآیندهای فیزیولوژیکی انجام می شود. در این روش از حسگرها و ابزارهای خاص برای بررسی فعالیت ماهیچه ها، ضربان قلب، یا سایر عملکردهای بدن استفاده می شود. بیوفیدبک برای کاهش درد و بهبود عملکرد کلی وضعیت بدن بیماران موثر است.

شرایط و ضوابط یک مراکز فیزیوتراپی ایده آل

ویژگی های مرکز فیزیوتراپی ایده آل چیست؟ کلینیک دایان
ویژگی‌های بهترین فیزیوتراپی قیطریه

مراکز فیزیوتراپی زیادی در قیطریه وجود دارند. اما مهمترین فاکتور در انتخاب بهترین مرکز فیزیوتراپی در قیطریه، ارائه خدمات با کیفیت و داشتن برخی ضوابط و شرایط خاص است. برای همین مرکز فیزیوتراپی قیطریه دایان، با توجه به اهداف زیر، رعایت این استاندارد ها را در اولویت درمانی خودش قرار دهد:

 • برآورده کردن نیازهای بیمار و احترام به حقوق آنها: در یک مرکز فیزیوتراپی ایده آل، باید حقوق بیماران و مراجعین در اولویت قرار بگیرد. برای همین، در مرکز دایان، محیطی بر اساس نیازهای بیماران در نظر گرفته می شود.
 • ارائه و اجرا مناسب خدمات درمانی: در مرکز فیزیوتراپی دایان، کلیه خدمات درمانی بر اساس جدیدترین روش های فیزیوتراپی و زیر نظر متخصصین باتجربه و ماهر ارائه می شوند.
 • محیط و تجهیزات مناسب کلینیک: یکی دیگر از شرایط و ضوابط یک مرکز فیزیوتراپی، وضعیت محیط و تجهیزات مناسب برای کلینیک است. برای همین کلیه خدمات درمانی در مرکز فیزیوتراپی قیطریه دایان در یک محیطی کاملا تمیز و با استفاده از ابزارها و تجهیزات پیشرفته ارائه می شوند.
 • فرآیند درمان فیزیوتراپی با کیفیت بالا: خدمات درمانی در مرکز قیطریه دایان با توجه به کلیه استانداردها و دستورالعمل های پزشکی ارائه می شوند تا مراجعین از کیفیت بالای خدمات مطمئن شوند.

بخش های مهم در کلینیک فیزیوتراپی قیطریه

اگر چه دارا بودن شرایط و ضوابط خاص در یک مرکز فیزیوتراپی مهم و ضروری است. اما یک مرکز پیشررفته باید بخش های مهمی را برای انجام انواع فیزیوتراپی دارا باشد. مهمترین این بخش ها، عبارتند از:

بخش های مختلف کلینیک فیزیوتراپیفعالیت های هر بخش کلینیک فیزیوتراپی
بخش الکتروتراپیبخش الکتروتراپی در یک کلینیک فیزیوتراپی، مانند مرکز قیطریه دایان می تواند به مدیریت درد، تقویت عضلات و بهبود بافت های آسیب دیده کمک کند.
بخش تمرینات درمانی (مکانوتراپی)  بخش تمرینات درمانی فیزیوتراپی ممکن است شامل کشش، تقویت، تمرینات دامنه حرکتی، فعالیت های تعادل و هماهنگی و حرکات عملکردی باشد.
بخش آب درمانی (هیدروتراپی)  در مرکز فیزیوتراپی دایان بخش آب درمانی مجهز به استخرهای تخصصی، تردمیل‌های زیر آب و تیمی از درمانگران آموزش دیده است که بیماران از طریق برنامه‌های ورزشی می توانند در جلسات فیزیوتراپی خود در یک محیط آبی شرکت کنند.
جدول قسمت های مختلف کلینیک فیزیوتراپی

سخن آخر در مورد فیزیوتراپی دایان، بهترین فیزیوتراپی در قیطریه

مرکز فیزیوتراپی قیطریه دایان با استفاده از امکانات و تجهیزات خاص خدمات باکیفیت انواع فیزیوتراپی به مراجعین عزیز ارائه می دهد. از طرفی هم مجموعه دایان در قیطریه کلیه جلسات درمانی فیزیوتراپی مراجعینی که تحت شرکت­های بیمه زیر هستند را با تعرفه های بیمه ای ارائه می دهد:

 • بیمه خدمات درمانی
 • بیمه تامین اجتماعی
 • بیمه ارتش و نیروهای مسلح
 • بیمه کانون سردفتران و دفتریاران
 • بیمه شهرداری
 • بانک تجارت
 • بانک کشاورزی
 • بیمه آتیه سازان ایرانیان
 • بیمه باشگاه متخصصان ایران 
 • و سایر بیمه های پایه و تکمیلی

یکی از مهمترین اهداف مرکز فیزیوتراپی قیطریه دایان، ارائه خدمات در کلینیک و حتی در منزل برای بیماران با شرایط خاص است. خدمات فیزیوتراپی در منزل در مرکز دایان با توجه به نیازها و شرایط و اهداف درمانی توصیه شده پزشک مربوطه انجام می شوند.

هدف از کلیه خدمات، تکنیک ها و ورزش های فیزیوتراپی قیطریه دایان، ارائه خدمات باکیفیت و سلامت و بهبودی مراجعین است تا آنها بتوانند با رضایت کامل جلسات درمانی خود را تا پایان دوره درمانی پیگیری کنند.

سوالات متداول در مورد کلینیک فیزیوتراپی دایان در قیطریه

آیا خدمات فیزیوتراپی در منزل توسط مراکز فیزیوتراپی در قیطریه مانند مرکز فیزیوتراپی دایان انجام می شود؟

کلیه خدمات فیزیوتراپی در مرکز فیزیوتراپی دایان، هم برای بیماران در کلینیک و هم منزل با کیفیت یکسان صورت می گیرند.

هزینه خدمات فیزیوتراپی در منزل در مراکز فیزیوتراپی قیطریه چگونه است؟

هزینه تمام تکنیک های مربوط به فیزیوتراپی کلینیک در قیطریه، طبق تعرفه های مراکز طرف قراداد بیمه ای دریافت می شوند.

مراکز فیزیوتراپی در قیطریه مانند مرکز فیزیوتراپی دایان با بیمه های تکمیلی هم قرارداد دارند؟

اکثر کلینیک فیزیوتراپی در قیطریه مانند مرکز فیزیوتراپی دایان با اکثر بیمه های تکمیلی مانند بیمه بانک تجارت، بیمه بانک کشاورزی و سردفتران طرف قرارداد هستند.

5 1 امتیازدهی
امتیازدهی

بفرست برای کسی که نیاز داره ببینه . . .

بیشتر در این رابطه بخوانید

آخرین مقالات در فیزیوتراپی دایان

عضویت
اطلاع دهی برای
guest

2 نظرات
قدیمی‌ترین
جدیدترین
بارخورد درون خطی
نمایش همه دیدگاه‌ها
shimaa
shimaa
5 ماه قبل

من پدرم تعویض مفصل زانو انچام داد و با ده جلسه فیزیوتراپی پیش دکتر حیدریان کامل زانوشو خم کرد. بسیار حاذق و با اخلاق

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.