کلینیک فیزیوتراپی در پاسداران

کلینیک فیزیوتراپی در پاسداران تهران

کلینیک فیزیوتراپی دایان یکی از بهترین کلینیک های شمال شرق تهران محدوده پاسداران و خیابان شریعتی خدمات فیزیوتراپی را به صورت تخصصی و حرفه ای با بهره گیری از کادر مجرب ارائه می کند.

آدرس تهران، پاسداران، خیابان دولت، نبش یارمحمدی، بن بست طالقانی، پلاک۱/۱ واحد۳ و شماره تماس 02122786049 و 09128340536 ارائه کننده کلیه خدمات فیزیوتراپی در شمال تهران.

خدمات ما، کلینیک فیزیوتراپی در پاسداران

احتمالا تا به حال مشکلات عضلانی و دردهای خفیف عضلانی در نواحی مختلف بدن از جمله ناحیه مفاصل شانه، مفصل زانو، کمر، مچ دست و یا هر مفصل دیگری برای شما پیش آمده است که نیاز به درمان آن داشته باشید.

یا در ساده ترین حالت ممکن برای شما سوال پیش آمده است که آیا آسیب و درد به وجود آمده می تواند ناشی از یک آسیب جدی باشد یا نه؟ آیا برای مشکل به وجود آمده باید با پزشک مشورت کرده و به پزشک مراجعه کنید یا خیر؟

این اتفاق و آسیب ها به خصوص در ورزشکاران بیشتر رخ می دهد که پس از یک جلسه تمرین و ورزش سخت به خصوص ورزش بدنسازی در مفاصل یا یک مفصل خاص احساس درد می کنند.

باید گفت که دردهای خفیف معمولا پس از یک یا دو روز بهبود پیدا می کنند. اما در صورتی که درد در یک ناحیه بیش از یک هفته ادامه پیدا کرد حتما با فیزیوتراپیست یا پزشک خود مشورت کنید.

یکی از خدمات کلینیک فیزیوتراپی دایان در پاسداران خیابان دولت مشاوره فیزیوتراپی است که شما می توانید با برقراری تماس در ساعات کاری و غیر تعطیل مشکل خود را با ما درمیان بگذارید.

تماس با کلینیک فیزیوتراپی دایان

فیزیوتراپی در منزل برای سالمندان

بعضی از دردها می تواند به دلیل ضعف عضلانی در ناحیه و مفصل آسیب دیده باشد، این ضعف عضلانی در سالمندان بیشتر مشاهده می شود.

برای درمان ضعف عضلانی هر عضله نیازمند انجام تمرینات ورزشی خاصی است که بهتر است این تمرینات به صورت تخصصی و زیر نظر فیزیوتراپیست انجام شود چرا که انجام نادرست حرکت ها می تواند باعث آسیب بیشتر در آن ناحیه شود.

با مراجعه به کلینیک فیزیوتراپی و مشورت حضوری با فیزیوتراپیست، مشکل و آسیب شما بررسی شده و در صورتی که این آسیب جدی و حیاتی نباشد، فیزیوتراپیست می تواند با طراحی یک برنامه تمرینی اختصاصی برای شما طی یک یا دو جلسه، تمرینات لازم را به شما آموزش دهد.

برای مواردی که در بالا ذکر شد یکی از راه های جدید برای کاهش هزینه ها و صرفه جویی در وقت فیزیوتراپی در منزل پیشنهاد می شود.

به این شکل که شما با کلینیک فیزیوتراپی تماس گرفته و درخواست ویزیت در منزل را ثبت کرده و زمان مورد علاقه و مناسبی را برای حضور فیزیوتراپ در منزلتان را تعیین می کنید.

آشنایی بیشتر با مزایای فیزیوتراپی در منزل

فیزیوتراپی در منزل برای سالمندان بسیار کارآمد است چرا که دغدغه و نگرانی های رفت و آمد در ترافیک، اتلاف وقت و حضور به موقع در کلینیک را حذف می کند.

علاوه براین فیزیوتراپیست می تواند علاوه بر ارائه برنامه های تمرینی به شخص آسیب دیده و سالمند، حرکت ها و تمرینات را به یکی از اعضای دیگر خانواده در منزل آموزش دهد تا در سایر مواقع آن عضو بتواند درستی انجام حرکت را (به خصوص در سالمندان) کنترل کرده و در انجام حرکات کمک کند.

کلینیک فیزیوتراپی دایان یکی از بهترین کلینیک های فیزیوتراپی است که در شمال تهران و محدوده پاسداران، خیابان دولت، خیابان شریعتی، اختیاریه، قیطریه و قلهک خدمات فیزیوتراپی در منزل را ارائه می کند.

برای دریافت نوبت فیزیوتراپی در منزل با ما تماس بگیرید.

آموزش و آگاهی بیشتر با خدمات کلینیک فیزیوتراپی دایان

با وجود دنیای بی نهایت اینترنت و وجود اطلاعات بسیار بالا در حوزه های مختلف، آگاهی یافتن در هر مبحثی بسیار آسان شده است اما همچنان موضوعات زیادی هستند که امکان رشد بهتر و بیشتر در آنها وجود دارد.

کلینیک فیزیوتراپی دایان و مجموعه فیزیوتراپی دایان یکی از رسالت های خود را افزایش آگاهی هموطنان در زمینه آشنایی بیشتر با آسیب های مفصلی وایجاد مقالات فیزیوتراپی و تخصصی قرار داده است.

ما سعی خواهیم کرد تا مقالات مختلف در رابطه با آسیب های متعدد مفصلی از جمله:

و یا هر بخش و مفصل دیگری را به صورت کامل مورد پوشش قرار دهیم.

کلینیک فیزیوتراپی دایان در پاسداران، استفاده از تجهزات پیشرفته

کلینیک فیزیوتراپی دایان یکی از مهمترین اهداف خود را ارائه خدمات فیزیوتراپی با کیفیت و به روز قرار داده است.

به همین علت این کلینیک مجهز به آخرین و به روزترین ابزارها و تجهیزات فیزیوتراپی است تا بتواند خدمات خود را به بهترین شکل ممکن و در بالاترین رده کیفیت به مراجعه کنندگان و بیماران ارائه کند.

در فیزیوتراپی دایان از تجهیزات پیشرفته ای همچون لیزر های پر توان و کم توان، شاک ویو درمانی، مغناطیس یا مگنت درمانی، طب سوزنی و درمان با سوزن خشک، الکتروتراپی و موراد دیگر برای کمک به درمان سریعتر شما استفاده می کند.

این کلینیک همچنین خدمات و پکیج های ویژه ای را برای ورزشکاران حرفه ای، هنرمندان و بازیگران پیشکسوت در نظر دارد که برای آگاهی از این پکیج ها می توانید با این کلینیک تماس بگیرید.

این کلینیک علاوه بر خدمات شخصی، خدمات سازمانی و شرکتی را نیز ارائه می کند که شما می توانید برای آگاهی بیشتر از این خدمات با کلینیک فیزیوتراپی دایان تماس بگیرید.

ارائه خدمات فیزیوتراپی به صورت کاملا اختصاصی

شاید تا به حال به کلینیک ها و یا بیمارستان های دولتی مراجعه کرده باشید که به دلیل حضور بالای مراجعه کنندگان و بیماران در بعضی از مواقع امنیت و آسودگی خاطر برای بیان مشکلات خود را ندارد چرا که چندین بیمار به طور همزمان برای معاینه به اتاق پزشک رجوع می کنند.

این اتفاق در کلینیک های فیزیوتراپی به این شکل رخ می دهد که بیماران پس از مراجعه و دریافت برنامه تمرینی از خدمات و توجه کامل فیزیوتراپیست ها و کارمندان بهره مند نیستند و پس از یک توضیح اولیه برای انجام حرکات به حال خود رها می شوند.

شاید یکی از دلایل اصلی به وجود آمدن این مشکل ملاقات تعداد زیاد مراجعه کننده به صورت همزمان باشد که در این صورت فیزیوتراپیست ها و کارمندان امکان اختصاص زمان کامل به هر شخص را ندارند.

این مسئله موجب می شود تا بیمار احساس بی رضایتی را از جلسات تمرینی خود به دلیل بی توجهی کارمندان و فیزیوتراپیست ها را تجربه کند و شاید در آینده این کلینیک را به عنوان انتخاب اول خود در نظر نگرفته و به اطرافیان خود نیز معرفی نکند.

ما در کلینیک فیزیوتراپی دایان هدف خود را طوری تنظیم کرده ایم تا بتوانید با برنامه ریزی صحیح زمان لازم و کافی را در هر جلسه برای هر شخص اختصاص دهیم، توجه به امنیت بیماران برای ما یکی از اساسی ترین مسائل قابل توجه است.

به همین دلیل ما اتاقک های اختصاصی و کاملا مجزایی را در هنگام معاینه و درمان ایجاد کرده ایم تا بیمار در هنگام معالجه بتواند مشکلات خود را به راحتی بیان کرده و، در حریم خصوصی ایجاد شده به هنگام درمان احساس آرامش داشته باشد.

شماره تماس های کلینیک فیزیوتراپی دایان جهت دریافت نوبت حضوری : 02122786049 – 09128340536

به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به بالای صفحه بردن