فیزیوتراپی کانون سردفتران

فیزیوتراپی کانون سردفتران

کلینیک فیزیوتراپی دایان به عنوان یکی از بهترین کلینیک های فیزیوتراپی در سطح کشور اقدام به عقد قرارداد با بیمه کانون سردفتران و دفتریاران نموده است.

برای دریافت خدمات فیزیوتراپی طرف قرارداد کانون سردفتران در تهران با کلینیک فیزیوتراپی دایان تماس بگیرید.

پزشکان معمولا پس از جراحی هایی مانند تعویض مفصل ران یا یک حادثه مانند سکته قلبی، شما را به یک متخصص فیزیوتراپی ارجاع می دهند.

متخصص فیزیوتراپی شخصی با مغز فن شناس، قلب انسان و دست‌ های یک هنرمند است که به شما در بازگشت به وضعیت طبیعی کمک می کند.

جلسه فیزیوتراپی شامل درمان آسیب ها، بیماری ها و اختلالات از طریق روش های فیزیکی مانند ورزش، ماساژ و درمان دستی قسمت های مختلف بدن برای سهولت جریان انرژی است.

گاهی حوادثی رخ می دهد که دچار آسیب های ورزشی یا تصادفات رانندگی می شوید.

همچنین گاهی مواردی مانند جراحی قطع عضو، آرتروز و کشیدگی ستون فقرات وجود دارد.

تماس با کلینیک فیزیوتراپی دایان

ما در مرکز فیزیوتراپی و توانبخشی دایان ( فیزیوتراپی کانون سردفتران) با پوشش تمامی این موارد، راه حلی برای درمان و بهبودی سریع ارائه می دهیم.

متخصصان ما بر پیشگیری از بروز آسیب و توانبخشی تمرکز داشته و برای درمان علائم زیر راه حل های درمانی مختلفی دارند:

  • درد گردن و کمر
  • مشکلات استخوان ها، مفاصل، ماهیچه ها و رباط ها
  • مشکلات لگن
  • خستگی، درد، تورم، سفتی و از دست دادن قدرت عضلانی

متخصصان فیزیوتراپی ما در مرکز فیزیوتراپی و توانبخشی دایان خدمات فیزیوتراپی طرف قرارداد کانون سردفتران با توجه به نیاز هر بیمار درمان های مختلفی ارائه داده و زندگی روزمره شما را متحول می کنند.

تکنیک های رایج فیزیوتراپی

تکنیک های رایج فیزیوتراپی مرکز سردفتران

در این مقاله با برخی از تکنیک ‌های رایج فیزیوتراپی مورد استفاده توسط متخصصان کلینیک ما آشنا خواهید شد:

تکنیک های موبیلیزاسیون مفصل

در صورت سفت شدن مفاصل احتمالا دچار درد خواهید شد. این تکنیک برای حرکت نرم مفاصل مفید است.

متخصصان فیزیوتراپی آموزش دیده ما، تراز مفاصل قفل شده را اصلاح می کنند. روش انتخابی و شدت حرکات بسته به تشخیص فردی متفاوت است.

کشش عضلانی

متخصصان فیزیوتراپی برای بهبود حرکات بدن تمرینات دامنه حرکتی را توصیه می کنند. این تمرینات شامل ترکیبی از تمرینات هسته مرکزی بدن همراه با یوگا هستند.

متخصص فیزیوتراپی عضلات هدف را شناسایی کرده و برای افزایش انعطاف پذیری برخی تمرینات کششی معمولی تجویز می کند.

همچنین تمریناتی برای نرمال شدن طول عضله و تنش تاندون های مربوطه طراحی خواهد شد. آتروفی عضلانی و مشکلات وضعیتی نیز با حرکت مکرر سیستم اسکلتی عضلانی آسیب دیده بهبود می یابند.

ماساژ و تکنیک های بافت نرم با بیمه

تکنیک های ماساژ بافت نرم یا ماساژ درمانی شامل اعمال فشار مستقیم بر روی عضلات و سایر بافت های نرم بدن به عنوان یکی از رایج ترین خدمات فیزیوتراپی برای کسانی که طرف قرارداد با کانون سردفتران هستند ارائه خواهد شد.

متخصص فیزیوتراپی در این تکنیک عضلات، تاندون ها، رباط ها یا سایر بافت های همبند مانند فاسیا را هدف قرار داده و عمق، میزان فشار و مدت ماساژ را بسته به شدت آسیب ناحیه مورد نظر تعیین می کند.

این تکنیک جریان اکسیژن را بهبود بخشیده و به آرامش عضلات و افزایش گردش خون کمک می کند.

تیپینگ در فیزیوتراپی

در تیپینگ از تکنیک‌ هایی شامل بانداژ و نوارهای درمانی استفاده می شود. تکنیک های تیپینگ بر اساس سفتی مورد نیاز متفاوت خواهند بود.

متخصص فیزیوتراپی پس از ارزیابی کامل، میزان سفتی نوار برای کمک به تثبیت آسیب و کاهش فشار بر روی ساختارهای آسیب پذیر یا دردناک را مشخص می کند.

طب سوزنی و سوزن خشک

طب سوزنی و سوزن خشک درمانی کوتاه مدت و مؤثر برای تسکین درد و کمک به توانبخشی پس از آسیب هستند.

متخصصان در این تکنیک سوزن های یکبار مصرف و ظریف را وارد نقاط خاصی از مسیرهای انرژی می کنند. در نتیجه این کار، جهت و مسیر جریان انرژی تغییر کرده و تنش و استرس از بین می رود.


بیشتر بخوانید : فرق سوزن خشک با طب سوزنی چیست؟


فیزیوتراپی ورزشی با بیمه طرف قرارداد با کانون سردفتران

اگر ورزشکار هستید و اخیرا آسیب دیده اید، فیزیوتراپی ورزشی یک گزینه مناسب برای شماست. برنامه کششی پویا با تمریناتی برای گرم کردن بدن شروع می شود.

روتین های ایده آل قبل از ورزش شامل گرم کردن کلی بدن برای چند دقیقه است تا بتوانید مقداری گرما را در عضلات خود احساس کنید.

سپس برای حدود 20 تا 30 ثانیه کشش های ثابت پایدار انجام می دهید. در نتیجه شدت حرکات کششی به تدریج افزایش یافته و می‌ توانید تمرینات جنبشی مورد نیاز برای ورزش را انجام دهید.

چه خدمات فیزیوتراپی در کلینیک دایان ارائه می شد؟

ما در کلینیک فیزیوتراپی دایان خدمات درمان دستی، الکتروتراپی، فیزیوتراپی ورزشی، طب سوزنی و سوزن خشک، ماساژ درمانی و تمرین درمانی را به همراه خدمات بسیار دیگر ارائه می‌کنیم.

آیا کلینیک فیزیوتراپی دایان طرف قرارداد با بیمه کانون سردفتران هست؟

بله، نه تنها ما در کلینیک بیمه کانون سردفتران را قبول می‌کنیم بلکه از سایر شرکت های بیمه‌‎ای مانند بیمه تامین اجتماعی، بانک‌های مختلف، بیمه آسیا و … هم تحت پوشش هستند.

آیا خدمات فیزیوتراپی فقط در کلینیک انجام می شود؟

خیر، اگر در شهرهای اطراف تهران هستید خدمات فیزیوتراپی در منزل با بیمه هم با اعزام متخصصین فیزیوتراپی برجسته انجام میگیرد.

کلینیک ما هر گونه خدمات فیزیوتراپی را به خاطر طرف قرارداد بودن با کانون سردفتران برای کسانی که از این بیمه بهره مند هستند ارائه می کند. در کلینیک ما از تکنیک ‌های اثبات‌ شده‌ و روش ‌های ایمن و مؤثر برای بهبود آسیب ها استفاده می کنیم. در کلینیک دایان خدمات فیزیوتراپی با بیمه از جمله بیمه کانون سردفتران و دفتریاران پذیرفته می شود. برای دریافت انواع خدمات توانبخشی می توانید به کلینیک فیزیوتراپی دایان در تهران مراجعه کنید.

شماره تماس های کلینیک فیزیوتراپی دایان جهت دریافت نوبت حضوری : 02122786049 – 09128340536

0 0 امتیازها
امتیازدهی
guest

0 نظرات
بارخورد درون خطی
نمایش همه دیدگاه‌ها
0
نظرات خود را به اشتراک بگذاریدx
به بالای صفحه بردن