تفاوت بین فیزیوتراپی، استئوپاتی (استخوان درمانی) و ماساژ درمانی
۲۵ فروردین, ۱۳۹۸
 درمان دیستروفی عضلانی با فیزیوتراپی
۲۸ فروردین, ۱۳۹۸

ارائه خدمات فیزیوتراپی در کلینیک فیزیوتراپی دایان در خیابان شریعتی تهران.

این کلینیک در خیابان دولت واقع شده است و دسترسی مناسبی به عزیزانی که قصد درمان و استفاده خدمات فیزیوتراپی را دارند و ساکن خیابان شریعتی تهران می باشند.

متخصصین ما در کلینیک فیزیوتراپی دایان از جدیدترین و موفق ترین تکنیک ها و روشهای درمانی موفق استفاده می کنند تا به شما کمک کنند که به اهدافتان برای دستیابی به عملکرد مستقل و کاهش درد برسید.

تیم مراقبتی کامل ما شامل فیزیوتراپیست ها، فیزیولوژیست های ورزشی، حرکت شناسان و دستیاران فیزیوتراپی و ماساژ درمان های متخصص است.

ما در درمان جراحت ها وبیماری های عصبی که  ناشی از تصادفات رانندگی، حوادث محل کار یا آسیب‌های ورزشی هستند، تخصص داریم.

ما با مدیران موردی، کاردرمان ها، گفتار درمان ها، فیزیولوژیست ها، مددکاران اجتماعی و تعداد دیگری از متخصصین حوزه سلامت همکاری می کنیم تا خدمات مراقبتی همه جانبه ای را به بهترین شکل ممکن ارائه دهیم.

هنگامی که کارشناسان ما به طور کامل ارزیابی جامعی را از نیازهای شما انجام دادند، یک برنامه کاملاً شخصی سازی شده برای اهداف خاص شما تهیه می شود.

ما از درمان های دستی (منوال تراپی)، وسایل و تجهیزاتی همچون لیزر پرتوان، مگنت درمانی، شاک ویو درمانی،بیوفیدبک بی اختیاری ادرار، بیوفیدبک سایر عضلات، ورزش درمانی، طب سوزنی، سوزن خشک (درای نیدلینگ) و روش های دیگر استفاده میکنیم تا به شما کمک کنیم که بتوانید به روال عادی زندگی خود بازگردید.

در صورتی که شما و یا یکی از اعضای خانوادتان ساکن خیابان شریعتی هستید ولی امکان حضور در کلینیک فیزیوتراپی را نداشته اما به خدمات فیزیوتراپی نیاز دارید می توانید از خدمات فیزیوتراپی در منزل این مجموعه برای انجام درمان استفاده کنید.

آشنایی بیشتر با خدمات فیزیوتراپی در منزل

برای آشنایی بیشتر با خدمات ما در کلینیک فیزیوتراپی دایان می توانید به صفحه خدمات فیزیوتراپی ما مراجعه کنید.

فیزیوتراپی شریعتی

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-- بارگیری کد امنیتی --