تخفیف ویژه کاربران ورزش سه

جهت دریافت کد تخفیف به لینک زیر مراجعه کنید

خدمات فیزیوتراپی دایان

در کلینیک فیزیوتراپی دایان چه خدماتی ارائه می شود

فیزیوتراپی در آسیب ورزشی

در فیزیوتراپی دایان آسیب های ورزشی را با در نظر گرفتن رشته ورزشی شما ارزیابی و درمان میکنیم. از بهترین و جدیدترین دستگاه های فیزیوتراپی روز دنیا برای رسیدن به نتیجه ایده آل استفاده میکنیم. ما برای درمان و بازگرداندن شما به فعالیت ورزشی حرفه ای برنامه داریم. آسیب دیدگی جزئی از ورزش است که در اغلب ورزش ها دیده میشود.

شما ورزشکاری هستید که در حین فعالیت ورزشی دچار آسیب های اسکلتی و عضلانی شده اید. اهمیت درمان برای شما بسیار بالاست چرا که میخواهید به سطح قبل از آسیب خود بازگشته و همچنان به ورزش ادامه بدهید. شما محدودیت حرکتی را نمی پسندید و در سن بالا تمایلی به بی تحرکی به دلیل آسیب های مفصلی ندارید.

یک ورزشکار پس از ایجاد آسیب تا رسیدن به سطح ورزشی قبلی خود برای حضور در سطح حرفه ای فاصله زیادی دارد. ممکن است ورزشکار در حالت عادی دردی نداشته باشد اما در زمان پرداختن به ورزش اصلی با مشکل مواجه شود. هدف ما از فیزیوتراپی و بازتوانی ورزشی این است  که در کوتاهترین زمان  ورزشکار را به سطحی از آمادگی که قبل از آسیب و صدمه ورزشی داشته است بازگردانیم.

ما در فیزیوتراپی دایان با ارائه به روزترین تمرینات و ورزش های درمانی و نیز جدیدترین تجهیزات فیزیوتراپی روز دنیا مانند لیزرپرتوان، مگنت درمانی، شاک ویو، بایوفیدبک، اولتراسوندتراپی، الکتروتراپی، سوزن خشک، وازوترین و…. متناسب با آسیب ورزشی ایجاد شده شما را به فعالیت ورزشی قبلی خود بازمیگردانیم.

برخی از مشکلاتی که در اثر حرکات ورزشی ایجاد میشوند شامل: پیچ خوردگی مچ پا،  پارگی رباط های صلیبی زانو، آسیب های شانه مانند تاندونیت و بورسیت،  التهاب تاندونهای شانه، زانوی دوندگان، در رفتگی شانه، پارگی منیسک زانو، آرنج تنیس بازان، زانوی پرش کننده، آسیب اعصاب محیطی، شین اسپلینت، التهاب فاشیای کف پا، دیسک گردن و کمر، کشیدگی رباط ها، عضلات، تاندون ها و… می باشد.

تصاویری از کلینیک فیزیوتراپی دایان

محتوای خود را اینجا وارد کنید
dayan-favicon3

هم اکنون با ما تماس بگیرید

جهت تماس با ما کافی است وارد صفحه تماس با ما شده و با شماره های درج شده در این صفحه تماس حاصل فرمایید
تماس با ما