فیزیوتراپی آرتروز زانو
فیزیوتراپی آرتروز
۲۲ شهریور, ۱۳۹۷
فیزیوتراپی پارکینسون
فیزیوتراپی پارکینسون
۱۱ مهر, ۱۳۹۷

فیزیوتراپی در منزل

با وجود مشغله‌های زیاد و زندگی شهرنشینی امکان بردن بعضی بیمارانی که توانای حرکتی کمی دارند به کلینیک فیزیوتراپی و توانبخشی بسیار مشکل شده است. به همین دلیل فیزیوتراپی دایان تصمیم گرفته با ارائه خدمات توانبخشی و فیزیوتراپی در منزل این امر را برای بیماران تسهیل کند. با ارائه خدمات فیزیوتراپی  شما می‌توانید خدماتی همانند فیزیوتراپی ، کاردرمانی ، ویزیت در منزل ، ماساژ در منزل ، گفتار درمانی و… را در منزلتان دریافت کنید، بدون این که نیازی به مراجعه به مراکز درمانی و تحمل ترافیک و شلوغی‌های آزار دهنده باشید.

فیزیوتراپی منزل سالمندان

انتظار در صف‌های طولانی در کلینیک ها برای بیماران و سالمندان بسیار سخت است. به گونه‌ای که افراد زیادی به دلیل صف‌های انتظار طولانی، در دریافت خدمات توانبخشی تعلل می‌کنند؛ اما با وجود ارائه خدمات توانبخشی و فیزیوتراپی در منزل نیازی به تحمل صف‌های طو یل و طولانی نخواهید داشت . فیزیوتراپی در منزل یکی از خدمات درمانی ارزشمند است که به بیماران ارائه می شود. بسیاری از بیماران مبتلا به بیماری هایی مانند ام اس ، فلج مغزی ، سکته مغزی و یا افراد سالمند دچار درجاتی از مشکلات حرکتی هستند. با دریافت خدمات فیزیوتراپی در منزل نیازی به جابجایی بیمار و بروز مشکلات برای وی و اطرافیان نیز نبوده و بیمار می تواند براحتی در کنار اعضای خانواده خدمات فیزیوتراپی در منزل را دریافت کند.

فیزیوتراپی در منزل

فیزیوتراپی در منزل

فیزیوتراپیست در منزل

با اولین تماس شما متخصصین آقا و خانم در منزل بیمار حاضر می‌شوند و خدمات فیزیوتراپی در منزل ، توانبخشی ، کاردرمانی ، گفتار درمانی ، ماساژ درمانی  و … را ارائه می‌کنند. با تماس با مرکز فیزیوتراپی دایان می‌توانید کلیه خدمات مورد نیازتان را در کمترین زمان و با مناسب‌ترین هزینه دریافت کنید. برای دریافت خدمات فیزیوتراپی در منزل فقط از متخصص فیزیوتراپی دارای تخصص و تجربه لازم کمک بگیرید تا بهترین نتیجه درمانی حاصل شود.

هدف فیزیوتراپی در منزل

دیدگاه منحصربه فرد فیزیوتراپیست از بیمار و شناخت ویژه اش از عملکرد و ساختار طبیعی بدن در کنار معاینه و ارزیابی دقیق به وی این توانایی را میدهد تا بیماران را در جهت رسیدن به اهدافی مانند پیشگیری از بیماریها,تطابق افراد با محیط کار,افزایش کیفیت زندگی افراد,کاهش نیاز به برخی جراحیها و درمانهای دارویی طولانی مدت که عوارضی نیز درپی دارند,سوق دهند.

خدمات فیزیوتراپی در منزل

انواع خدمات فیزیوتراپی در منزل جهت درمان دیسک کمر و گردن ، آسیب‌های مفصلی، پوکی استخوان ، صدمات نورولوژی، مانند ام اس ، پارکینسون ، گیلن باره ، فلج بلز صورت ، فلج مغزی و نخاعی و… از جمله خدمات کلینیک فیزیوتراپی دایان به ‌شمار می‌روند. همچنین معالجه آسیب‌های اعصاب مرکزی و محیطی، سکته مغزی ، صدمات ورزشی، بیماری‌های روماتیسمی ، عضلانی، توان‌بخشی قلبی و تنفسی ، فیزیوتراپی زنان باردار ، کار درمانی و ماساژ در منزل از دیگر خدمات کلینیک فیزیوتراپی دایان می‌باشد.

هزینه فیزیوتراپی در منزل

فیزیوتراپی احتشامیه

بخش های مرتبط::

فیزیوتراپی آرتروز گردن ، کلینیک فیزیوتراپی خوب ، قیمت فیزیوتراپی در منزل ، فیزیوتراپی سکته مغزی ، فیزیوتراپی در بی اختیاری ادراری ، فیزیوتراپی در قلهک ، فیزیوتراپی محدوده خیابان دولت ، فیزیوتراپی محدوده دروس ، فیزیوتراپی در احتشامیه ، بهترین  فیزیوتراپی خیابان دولت ، هزینه فیزیوتراپی.

این مطلب را به اشتراک بگذارید
۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Captcha loading...